facebook logo

Susigrąžinti gyvenimą 1Vilniaus arkivyskupijos Caritas kviečia dalintis gerumu ir tapti jų teikiamos pagalbos dalininkais. Kviečiame įsigyti leidinį „Susigrąžinti gyvenimą. Vilniaus arkivyskupijos Carito žmonių istorijos“.

Leidinyje rasite 14 Carito darbuotojų, savanorių ir pagalbos sulaukusių žmonių istorijų, kuriose vargas susitinka su viltimi, o kančia – su prisikėlimu. Čia pasakojama apie priklausomybę nuo narkotikų įveikusį jaunuolį Liną; apie jauną mamą Deimantę, kuri su Carito pagalba susigrąžino paimtą sūnų; kalbinama prekybos žmonėmis aukoms padedanti Angelė…


Įsigydami šį leidinį, padėsite ieškantiems namų, bendrystės, patiriantiems vienišumą, nepriteklių, ligą. Visi už parduotus leidinius surinkti pinigai skiriami žmonėms, kurie, Carito padedami, siekia susigrąžinti gyvenimą.


Paremkite šią kilnią misiją įsigydami leidinį – bažnyčioje po sekmadienio (lapkričio 28 d.) šv. Mišių arba internetinėje parduotuvėje adresu: vilnius.caritas.lt/leidinys/istorijos/

 


 Susigrąžinti gyvenimą 2