maldos grupesVilniaus šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčioje veikiančios maldos grupės:

Vyrų maldos grupė

Trečiadieniais po 18 val. šv. Mišių Šv. Mykolo koplyčioje renkasi vyrai kurie dalinasi patirtimi, kartu meldžiasi, atnaujindami Dievo troškimą ir draugystę su Juo.

„Motinos maldoje“ Bernardinų parapijoje

MOTINOS MALDOJE - tai maldos grupės moterims, kurios trokšta melstis kartu už savo vaikus ir vaikaičius, bei krikšto vaikus.

Šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) parapijos Motinos maldoje grupės renkasi sekmadieniais 9.30 val. Šv. Mykolo koplyčioje.

Trečiadieniais 10 val. Pavilnyje, grupės koordinatorė Vita, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. +37061512997.

Bernardinų parapijos Motinos maldoje grupių dvasinis vadovas Br. kun. Evaldas Darulis OFM.

Daugiau informacijos apie šą grupę: spausti čia.

Dvasinės pagalbos grupė sergantiems onkologinėmis ligomis

Trečią mėnesio ketvirtadienį po 18 val. šv. Mišių kviečiame visus, susidūrusius su onkologine liga - sirgusius, sergančius ir jų artimuosius - rinktis į dvasinės pagalbos (maldos) grupę. Renkamės vienuolyno parapijos salėje.

Lydimi br. Evaldo Darulio OFM mokysimės priimti ir kovoti su šia liga - semtis stiprybės maldoje, dalintis patirtimi ir rūpesčiais, ieškoti atsakymų į rūpimus klausimus.

Maldos grupės kordinatorė Jolita Vaškė, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. +37062029848

Rožinio maldos grupė

Kiekvieną šeštadienį 17:30 val. (prieš 18 val. šv. Mišias)  šv. Mykolo koplyčioje, susiburiame Švč. Mergelės Marijos rožinio maldai. Meldžiamasi už Tėvynę  Lietuvą, Bernardinų bendruomenę, už taiką savo širdyse ir pasaulyje, už pašauktuosius Viešpaties tarnystei, asmeninėmis intencijomis.

Rožinio maldos grupės koordinatorės: Jolanta Gaižauskienė, tel. 8 687 10442, el. p. adresas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir Zita Matulevičienė - 8 656 87949

Rožinis iš prigimties yra į taiką kreipianti malda, nes jį sudaro Kristaus, taikos Kunigaikščio ir „mūsų sutaikinimo“ kontempliacija... Rožinis yra taikos malda ir dėl jo nešamų artimo meilės vaisių. Tinkamai kalbamas, kaip tikra meditacinė kalba, rožinis, padėdamas susitikti su Kristumi jo slėpiniuose, negali neatskleisti Kristaus veido broliuose, ypač labiausiai kenčiančiuose.

Popiežius Jonas Paulius II, Apaštališkasis laiškas

„Rosarium virginis Mariae“, 2002 m.

Charizminės maldos grupė

Vilniaus Šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčioje kiekvieną trečiadienį po 18 val. šv. Mišių Šv. Klaros auditorijoje renkasi charizminė maldos grupė. Meldžiamės už parapijos bendruomenės poreikius, brolius pranciškonus, už šlovinimus Bernardinuose, už žydų tautą, už pasaulį ir kitomis intencijomis.
Skaitome ir apmąstome Dievo žodį. Taip pat liudijame Dievo darbus, patarnaujame užtarimo malda šlovinimų metų, parapijos bei jaunimo rekolekcijose.
Charizminės maldos grupės dvasinis ugdytojas ir palydėtojas br. kun. Ramūnas Mizgiris OFM

Kontaktinis asmuo: Janina Šmulkštienė, tel. +37067095689, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Maldos ir šlovinimo vakarai

• Kiekvieno mėnesio paskutinį ketvirtadienį Bernardinų bažnyčioje Trijų Karalių koplyčioje po 18 val. šv. Mišių vyksta atviri maldos ir šlovinimo vakarai "Šlovink Viešpatį, mano siela!". Meldžiamės už parapijos bendruomenės poreikius, brolius pranciškonus, už šlovinimus Bernardinuose, už žydų tautą, už pasaulį ir kitomis intencijomis. Skaitome ir apmąstome Dievo žodį. Taip pat liudijame Dievo darbus, patarnaujame užtarimo malda.

Šv. Rašto skaitovų ir atnašų grupė

Parapijiečių grupė, kuri padeda parengti šv. Mišių liturgiją.

Asmenys kontaktams: Violeta Osteikienė, tel. 8 682 67745, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Maldavimų paruošimo grupė

Parapijiečių grupė, kuri padeda parengti šv. Mišių liturgiją.

Asmuo kontaktams Giedrė Povilaitytė, tel. 8 691 41714, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.