facebook logo

Sutuoktinių susitikimai

sutuoktiniu susitikimai 150px

 Sutuoktinių susitikimų pagrindinė veiklos forma – pamatinės savaitgalio rekolekcijos, kurias veda trys – keturios sutuoktinių poros ir kunigas. Ši komanda savo liudijimais padeda dalyvaujantiems apmąstyti tarpusavio ryšį, naujai išgyventi tarpusavio dialogą ir suvokti savo pašaukimą kaip Dievo planą.

Skaityti daugiau...

Biblijos skaitymo grupė

knyga MNuo rugsėjo 6 d., antradieniais, 18 val. Šv. Mykolo koplyčioje mintimis ir patirtimi apie tai, kaip atpažįsta Dievo Žodį savo gyvenimuose, dalijasi Biblijos skaitymo grupė.

Skaityti daugiau...

Kryžiaus kelio stočių paveikslai mūsų bažnyčioje

Kryziaus kelio paveikslaiŠią gavėnią mūsų bažnyčios kairėje navoje pakabinti Kryžiaus kelio stočių paveikslai. Šiuos darbus 1991 metais sukūrė dailininkė Laima Kėrienė. Visus kviečiame nuoširdžiai vaikščioti Kryžiaus kelią.

Parapijos vasaros stovykla 2022

Liudijimai ST

2022 metų parapijos vasaros stovykla vyks liepos 4-9 d. stovyklavietėje „Bebrusai“, Molėtų rajone. Stovyklos tema - „Fratelli tutti“ („Visi broliai“). Registracija eina į pabaigą – vietų kambariuose ir nameliuose jau nebeliko.

Skaityti daugiau...

Kalėdų laikotarpio pamaldos

Pamaldos

Maloniai kviečiame į Kalėdų laikotarpio pamaldas Vilniaus Šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčioje

 

  • Gruodžio 31 d. Šv. Mišios Naujuosius 2022-uosius Metus pasitinkant - 23.00 val.


  • Sausio 1 d. Švč. Mergelės Marijos, Dievo Gimdytojos iškilmė.  Šv. Mišios - 10.30 (lietuvių ir anglų k.), 17.00 val.

Būdami silpni mokėmės būti galingi

Rekolekcijos 111Lapkričio 19-21 dienomis Bernardinų bažnyčios patalpose pirmąkart vyko bendros Bernardinų parapijos ir Vilniaus šv. Pranciškaus ir šv. Bernardino pasauliečių pranciškonų brolijos rekolekcijos „Būdamas silpnas, esu galingas“ (2 Kor 12,10).

Skaityti daugiau...