facebook logo

Šv. Mišios Vilniaus bažnyčiose dalyvaujant tikintiesiems kol kas neatnaujinamos

Mielieji, norime jus informuoti, kad Vilniaus miesto savivaldybėje esant 14 dienų sergamumo Covid liga rodikliui virš 500 atvejų 100 tūkstančių gyventojų, Šv. Mišios Vilniaus bažnyčiose dalyvaujant tikintiesiems kol kas neatnaujinamos.

Kviečiame į Šv. Mišias mūsų bažnyčioje jungtis nuotoliniu būdu.

Tiesiogiai transliuojame sekmadienio 10.30 val. šv. Mišias parapijos FB paskyroje Vilniaus Bernardinai ir YouTube paskyroje: bit.ly/vilniausbernardinai.

 


 

Informacija dėl šv. Mišių Vilniaus arkivyskupijos parapijose

Dalijamės Vilniaus arkivyskupo Gintaro Grušo žinia Vilniaus arkivyskupijos tikintiesiems dėl sielovados labiau pandemijos apimtų savivaldybių bažnyčiose.

Brangūs Vilniaus arkivyskupijos tikintieji, dėkoju Jums už buvimą aktyviais Bažnyčios nariais. Girdžiu ir suprantu jūsų skausmą dėl esamų ribojimų, ir kviečiu tą patiriamą skausmą aukoti Dievui už save, už visą pasaulį, o ypač už tuos, kurie serga ar gydo sergančiuosius.

Deja, COVID pandemijai vis labiau plintant, keliose Vilniaus arkivyskupijos savivaldybėse 14-os dienų sergamumas 100-ui tūkstančių gyventojų viršijo 500 naujų atvejų ribą. Nuo kovo 25 dienos, rytojaus, šv. Mišių šventimas su tikinčiaisiais pristabdomas šių savivaldybių bažnyčiose ir koplyčiose: Vilniaus miesto, Vilniaus r., Švenčionių r., Visagino sav. Taip pat Mišios su tikinčiaisiais laikinai nevyks Vilniaus arkivyskupijai priklausančiose Širvintų rajone esančiose Alionių bažnyčioje bei Bartkuškio ir Šiaulių koplyčiose. Šv. Mišios nedalyvaujant tikintiesiems šiose Vilniaus arkivyskupijos savivaldybėse vyks iki Velykų antrosios dienos (balandžio 5 d.) imtinai.

Ir man skaudu, kad didelė dalis mūsų vyskupijos tikinčiųjų vėl šv. Velykas turės švęsti ne su tikinčiųjų bendruomene. Kviečiu vis tiek neapleisti Mišių – junkimės į bendrą maldą stebėdami transliacijas internetu, per televiziją ar klausydami radijo.

Labai prašau kiekvieną iš Jūsų – ateikite į savo parapijas privačiai maldai, atlikite išpažintį ar susitarkite dėl dvasinio pokalbio su kunigu, priimkite Švenčiausiąjį Sakramentą. Kunigai Jūsų laukia. Bažnyčios – atviros. Ateidami stenkimės išlaikyti atstumus, laikytis čiaudėjimo higienos, dažnai plauti rankas, dėvėti patalpose kaukes, o jei jaučiame bent menkiausius peršalimo simptomus – likime namie.

Turinčius galimybę kviečiu pasinaudoti valstybės siūlomais skiepais. Visomis vakcinomis nuo COVID galima skiepytis – jos neprieštarauja Bažnyčios mokymui. Skiepai yra vienas iš pandemijos valdymo būdų, o kartu ir geras darbas mūsų visuomenei ir šalia esantiems žmonėms, kurie negali skiepytis ar dar neatėjo jų eilė.

Dėkoju Jums už maldos bendrystę ir gailestingumo darbus, kuriuos darote vieni dėl kitų. Atsiminkime, kad mylintiems Dievą – viskas išeina į gera.

 

Tikslius laikus, kada klausoma išpažinčių, dalijama Komunija, transliuojamos Mišios, lauke šventinamos verbos ar laiminami velykiniai valgiai, prašome pasitikslinti bažnyčių tinklalapiuose, feisbuko puslapiuose ar skelbimų lentose.

Vilniaus arkivyskupijos informacija

 


 

Bažnyčios darbo laikas karantino metu

Bernardinai 02Vilniaus arkivyskupijoje vėl sustabdytos visos viešos pamaldos. Dalyvaujame pamaldose stebėdami tiesiogines šv. Mišių transliacijas. Bažnyčios atviros tik asmeniniam apsilankymui ir Išpažinčiai.

 

Bažnyčia šiokiadieniais ir savatgalį atidaryta nuo 12.00 iki 17.30 val.

 

Budinčios bažnyčioje budi kiekvieną dieną nuo 12.00 iki 17.30 val.


Kunigai budi zakristijoje: trečiadienį, ketvirtadienį, penktadienį - 16.00-17.30 val.

 

Parapijos raštinė dirba pirmadienį-ketvirtadienį nuo 13.00 iki 17.00 val.


 

Šv. Mišios nuotoliniu būdu

sv misios bernardinai 1 Mieli parapijiečiai, kviečiame į Šv. Mišias jungtis nuotoliniu būdu. Tiesiogiai transliuojame sekmadienio 10.30 val. šv. Mišias parapijos FB paskyroje Vilniaus Bernardinai ir YouTube paskyroje: bit.ly/vilniausbernardinai.


Mes su jumis esame ir būsime kartu maldoje.

Primename, kad visuomet išlieka galimybė jums rūpimu klausimu pasikalbėti su kunigu jo budėjimo zakristijoje laiku, arba paskambinus į parapijos raštinę telefonu , ar parašius el. paštu. Visi kontaktai, kunigo budėjimo laikas, raštinės darbo valandos nurodyti mūsų interneto svetainėje.

 


 

Kodėl aš aukoju savo parapijai?

BB AltoriusVilniaus Šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) parapijiečių liudijimai.

Kai atėjau pas Viešpatį, atsiliepiau į kvietimą aukoti Šv. Mišių metu, tačiau mano auka būdavo sausa, labiau iš pagarbos liturgijai, nes visi tai darė, didelio supratimo neturėjau, kam to reikia. Aukojau kelis litus, po to eurus ir tiek...

Skaityti daugiau...

Mieli parapijiečiai,

br evaldas darulis ofm 2020 05Virusui vėl grįžtant į mūsų aplinką kreipiuosi į jus su prašymu saugoti save ir kitus. Vis dar laukiame jūsų Šv. Mišiose gyvai, tačiau tie, kurie jaučiate peršalimo požymius ar tiesiog norite labiau pasaugoti save, likite namie.


Iki paskelbto karantino pabaigos sekmadienio 10.30 val. šv. Mišias transliuosime mūsų Facebook paskyroje ir YouTube paskyroje: bit.ly/vilniausbernardinai


Taigi, ypač tuos, kurie dėl sveikatos ar didesnio atsargumo turi labiau saugotis ir likti namie, kviečiame į Šv. Mišias jungtis nuotoliniu būdu. Mes su jumis esame ir būsime kartu maldoje.


Visų atvykstančiųjų į bažnyčią kaip visuomet prašau laikytis saugaus atstumo, dėvėti kaukes ir dezinfekuoti rankas. Ačiū jums už sąmoningumą ir būkime sveiki!

Br. Evaldas OFM

 


 

Kviečiame į Vilniaus Šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčios konsekracijos 500 metų jubiliejaus atlaidus 2020 m. spalio 2-4 d.

Atlaidai 2PROGRAMA

Spalio 4 d., sekmadienis
  9.00 val. Šv. Mišios anglų kalba.
10.30 val. Iškilmingos Šv. Mišios, kurias aukos Lietuvos Šv. Kazimiero provincijos ministras br. Algirdas Malakauskis OFM. Gieda Artūras Chalikovas ir grupė „Glorija“.
12.30 val. Šv. Mišios, į kurias kviečiame atsivesti naminius gyvūnus. Po Šv. Mišių – naminių gyvūnų laiminimas ir agapė (suneštinės parapijiečių vaišės). Šias Šv. Mišias tiesiogiai transliuos LRT. Gieda šlovinimo grupė „Ichtus“
17.00 val. Šv. Mišios. Gieda Bernardinų bažnyčios giedojimo mokyklos vaikų choras „Šv. Pranciškaus paukšteliai“.


Informacija apie renginius bus nuolat papildoma parapijos tinklapyje ir FB renginyje: https://www.facebook.com/events/1093933181062155

 

 

Bernardinų bažnyčios giedojimo mokykla

BB giedojimo mokKad nauji mokslo metai būtų pripildyti kūrybos ir muzikos, kad laikas po darželio ar pamokų būtų turiningai praleistas būryje naujų draugų, kviečiame vaikus ir paauglius nuo 4 iki 15 metų prisijungti prie Bernardinų bažnyčios giedojimo mokyklos chorų!

Skaityti daugiau...

Vilniaus Seminarija kviečia kandidatus

VKSVilniaus šv. Juozapo kunigų seminarija paskelbė kandidatų dokumentų priėmimo ir stojamųjų egzaminų datas. Norintys atsiliepti į kunigiškąjį pašaukimą, kviečiami 2020 m. liepos 22–28 d. (10–17 val.) pristatyti stojimo dokumentus į Šv. Juozapo kunigų seminariją, Kalvarijų g. 325, Vilniuje.

Skaityti daugiau...

Sutvirtinimo sakramento teikimas Bernardinuose

sutvirtinimasSutvirtinimo sakramentas Bernardinų bažnyčioje bus teikiamas liepos 13, 15, 16 ir 17 d. 18.00 val. šv. Mišių metu. Sutvirtinimo sakramentui besiruošiantys jaunuoliai ir suaugę bus suskirstyti į grupes ir priims Sutvirtinimo sakramentą pagal iš anksto sudarytą grafiką.

Skaityti daugiau...