facebook logo

Mažoji akademija kviečia į paskaitas apie krikščionybę

lkma logoMažoji akademija pradeda registraciją į pavasario semestro kursus. Per kelis mėnesius numatyti aštuoni įvairios apimties ir tematikos akademinių paskaitų ir susitikimų ciklai, vyksiantys gyvai Lietuvių katalikų mokslo akademijos patalpose (Pilies g. 8) arba nuotoliniu būdu (prie gyvu laiku skaitomos paskaitos prisijungiant per Zoom programą).

Skaityti daugiau...

Malda už taiką ir teisingumą šventojoje žemėje

malda rankos 150pxArkivyskupas Gintaras Grušas paragino visose vyskupijose melstis už taiką Šventojoje Žemėje.
Šv. Mišių visuotinėje maldoje, Švč. Sakramento adoracijoje, kalbant Rožinį ir kituose maldos susibūrimuose įtraukime intenciją už taiką ir teisingumą Šventojoje Žemėje.

 

• Meldžiame Dievą už taiką ir sutarimą Šventojoje Žemėje, kad Jeruzalė būtų maldos namai visoms tautoms.

• Meldžiame Dievą taikos visame pasaulyje, o ypač Šventojoje Žemėje, Ukrainoje ir kituose karo baisumus išgyvenančiuose kraštuose.

  


 

Naujas aukų terminalas Bernardinuose

aukojimo terminalasBernardinuose neseniai įrengtas aukojimo terminalas. Nuo šiol bažnyčios reikmėms galima paaukoti ir skaitmeniniu būdu, naudojant elektroninę kortelę, išmanųjį telefoną. Terminalą rasite įėję į bažnyčią ant aukų dėžės.

Kviečia registruotis į IŠĖJIMO IŠ SKYRYBŲ grupę

skrbŠASC „Bendrakeleiviai“ kviečia registruotis į rugsėjo mėnesį prasidėsiančią IŠĖJIMO IŠ SKYRYBŲ grupę, kuri skirta įvairaus amžiaus vyrams ir moterims, patyrusiems skyrybas ir išgyvenantiems santuokos griūties sukeltą krizę ar tebejaučiantiems psichologinius, emocinius ir socialinius skyrybų padarinius.

Skaityti daugiau...

Chorui "Langas" – II vieta tarptautiniame chorų konkurse Katalonijoje

Choras Langas KatalonijaŠią savaitę Katalonijoje (Ispanija) vykusiame tarptautiniame chorų konkurse „Golden Voices of Montserrat“ Vilniaus šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčios choras „Langas“ tapo prizininkais ir užėmė antrąją vietą.


„Golden Voices of Montserrat“ – vienas didžiausių tarptautinių chorų festivalių pasaulyje, kuriame dalyvauja atstovai iš 60 valstybių.


Džiaugiamės ir sveikiname mūsų choro “Langas” dainininkus ir vadovų komandą!

Mūsų reikia Turkijos ir Sirijos žmonėms

caritas betanijaAtsiliepiant į didžiulio masto tragediją Turkijoje ir Sirijoje bei kasdien augančius žuvusiųjų nuo žemės drebėjimų aukų skaičius palaikykim sunkų laiką išgyvenančius mūsų brolius ir seseris Turkijoje ir Sirijoje malda, o kas galite – ir pinigine auka.

Skaityti daugiau...