Socialinių paslaugų centras

bsc logoBernardinų socialinių paslaugų centras įkurtas prie Vilniaus Šv. Pranciškaus ir Šv. Bernardino vienuolyno. Bernardinų socialinių paslaugų centre veikia Vaikų dienos centras, Priklausomų asmenų dienos centras ir Neįgaliųjų dienos centras. Pagrindiniai centro veiklos tikslai yra vykdyti ir skatinti įvairias socialines programas ir teikti socialines paslaugas.

Skaityti daugiau: Socialinių paslaugų centras

AA Bernardinai

aa bernardinai 110pxPrie Bernardinų vienuolyno veikia AA bendruomenė.

AA judėjimas, tai laisvanoriškas vyrų ir moterų susirinkimas. AA grupėje renkasi žmonės praradę sugebėjimą kontroliuoti alkoholio vartojimą. Vienintelis dalykas, kas mus jungia - tai noras mesti vartoti alkoholį.

Skaityti daugiau: AA Bernardinai

Pax et Bonum

pax et bonum„Pax et Bonum“, kurią įsteigė Mažesniųjų Brolių Ordino Lietuvos Šv. Kazimiero provincija ir VšĮ „Muzikinis viešbutis“, rengia tarptautinį sakralinės muzikos ir labdaros projektą “Pax et Bonum” ("Taika ir Gėris"), propaguojantį įvairių krikščioniškųjų ir judėjų tradicijų muziką, skleidžiantį Evangelines vertybes mūsų visuomenėje.

Skaityti daugiau: Pax et Bonum

Parapijos dirbtuvėlės

Prie Bernardinų vienuolyno veikia Parapijos dirbtuvėlės. Informacija ruošiama.