facebook logo

Ikona1 1Sužadėtinių pasiruošimo Santuokos sakramentui kursai Bernardinų parapijoje vedami pagal Lietuvos šeimos centro parengtą darbo mažose grupėse programą, kursų trukmė – 8 susitikimai

Intensyvūs pasiruošimo Santuokos sakramentui kursai
Gruoždio 19-20 d., 10-17 val
. vyks intensyvūs pasiruošimo Santuokos sakramentui kursai, skirti emigrantų, gyvenančių skirtinguose miestuose, dirbančių pamaininį darbą, auginančioms vaikus ir pan. poroms.
Kursų metu bus išnagrinėtos visos priklausančios temos ir išduoti pažymėjimai.
Intensyvių kursų rinkliava yra 100 eurų porai.

Kursai sužadėtiniams 2020 m. Bernardinų parapijoje:

• Lapkričio 5 d. – gruodžio 17 d. (ketvirtadieniais) nuo 18 val.

Kursai sužadėtiniams 2021 m. Bernardinų parapijoje:

• Sausio 7 d. – vasario 18 d. (ketvirtadieniais) nuo 18 val.
  • Vasario 25 d. – balandžio 15 d. (ketvirtadieniais) nuo 18 val.

•  Kovo 6 d. – balandžio 17 d. (šeštadieniais) nuo 10 val.

• Balandžio 22 d. – birželio 3 d. (ketvirtadieniais) nuo 18 val.

•  Balandžio 24 d. – birželio 5 d. (šeštadienaiis) nuo 10 val.

(!) Karantino sąlygoms kursai vedami nuotoliniu būdu.

Registracija el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. +37067646862, Jovita ir Andrius Barisevičiai.

Kitos grupės - trečiadieniais, nuo 18:00 val. (2021 m.):

• Sausio 20 d.- kovo 10 d.
  • Kovo 17 d. - gegužės 5 d.

Registracija: el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. +37061512997, Vita ir Saulius Kuliavai.

Registracijos į kursus tvarka

Registruojantis būtinai nurodykite abiejų sužadėtinių vardus ir pavardes, kontaktinį tel. nr., el. pašto adresą.
Rinkliava už kursus - 70 eurų.

Sužadėtiniai emigrantai, poros, auginančios mažus vaikus, dirbančios pamaininį darbą, gyvenančios skirtinguose miestuose ir pan. dėl rengimosi Santuokos sakramentui kursų gali kreiptis Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu +370 676 46 862.

• Kursai Vilniaus arkivyskupijos šeimos centre: www.vasc.lt

Lankstinuką su visa naudingą informacija galite atsisiųsti čia: Lankstinukai

Jei turite klausimų - rašykite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambinkite tel. +370 676 46 862.

PASIKEITIMAI, APIE KURIUOS BŪTINA ŽINOTI BESIRUOŠIANTIEMS PRIIMTI SANTUOKOS SAKRAMENTĄ:
Nuo sausio 1 d. dėl Santuokos sakramento turės būti kreipiamasi į parapiją likus ne mažiau kaip penki mėnesiai iki jo.