facebook logo

Ikona1 1Sužadėtinių pasiruošimo Santuokos sakramentui kursai Bernardinų parapijoje vedami pagal Lietuvos šeimos centro parengtą darbo mažose grupėse programą, kursų trukmė – 8 susitikimai

Kursai sužadėtiniams 2022 m. Bernardinų parapijoje:

• Rugsėjo 14 d. - spalio 26 d. (trečiadieniais) nuo 18 val. - nuotoliniu būdu per zoom platformą (pirmenybė teikiama poroms su mažais vaikais, gyvenančioms skirtinguose miestuose ar užsienyje, dirbančioms nepatogiu grafiku).

• Rugsėjo 15 d. - spalio 27 d. (ketvirtadieniais) nuo 18 val. - parapijos šv. Pranciškaus auditorijoje.

• Lapkričio 3 d. - gruodžio 15 d. (ketvirtadieniais) nuo 18 val. - parapijos šv. Pranciškaus auditorijoje.

Kursai sužadėtiniams 2023 m. Bernardinų parapijoje:

• Sausio 11 d. - vasario 22 d. (trečiadieniais) nuo 18 val. - nuotoliniu būdu per zoom platformą (pirmenybė teikiama poroms su mažais vaikais, gyvenančioms skirtinguose miestuose ar užsienyje, dirbančioms nepatogiu grafiku ).

• Sausio 12 d. - vasario 23 d. (ketvirtadieniais) nuo 18 val. - parapijos šv. Pranciškaus auditorijoje.

• Kovo 2 d. - balandžio 13 d. (ketvirtadieniais) nuo 18 val. - parapijos šv. Pranciškaus auditorijoje.

• Kovo 4 d. - balandžio 15 d. (šeštadieniais) nuo 10 val. - nuotoliniu būdu per zoom platformą.

• Balandžio 26 d. - birželio 7 d. (trečiadieniais) nuo 18 val. - nuotoliniu būdu per zoom platformą.

• Balandžio 27 d. - birželio 8 d. (ketvirtadieniais) nuo 18 val. - parapijos šv. Pranciškaus auditorijoje

Registracija el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , tel. +370 676 468 62 arba tel. +370 679 123 74, Jovita ir Andrius Barisevičiai.

Registracijos į kursus tvarka

Registruojantis būtinai nurodykite abiejų sužadėtinių vardus ir pavardes, kontaktinį tel. nr., el. pašto adresą.
Rinkliava už kursus - 90 eurų.

Sužadėtiniai emigrantai, poros, auginančios mažus vaikus, dirbančios pamaininį darbą, gyvenančios skirtinguose miestuose ir pan. dėl rengimosi Santuokos sakramentui kursų gali kreiptis Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu +370 676 46 862.

• Kursai Vilniaus arkivyskupijos šeimos centre: www.vasc.lt

Lankstinuką su visa naudingą informacija galite atsisiųsti čia: Lankstinukai

Jei turite klausimų - rašykite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambinkite tel. +370 676 46 862.

PASIKEITIMAI, APIE KURIUOS BŪTINA ŽINOTI BESIRUOŠIANTIEMS PRIIMTI SANTUOKOS SAKRAMENTĄ:
Nuo sausio 1 d. dėl Santuokos sakramento turės būti kreipiamasi į parapiją likus ne mažiau kaip penki mėnesiai iki jo.