facebook logo

Piligrimai 02Šį sekmadienį, gegužės 10 dieną, 18 val. (iškart po Šv. Mišių) mūsų parapijiečiai – Šventosios Žemės piligrimai – kviečia į liudijimų vakarą. Liudysime vasario – kovo mėnesio piligrimystės kelionę į Izraelį.

Pasakosime apie Šventąją Žemę, aplankytas vietas ir mūsų susitikimą su Dievu. Dalinsimės savo patirtimis ir patarimais, atsakysime į visų, norinčių ar planuojančių ten vykti, klausimus. Tikimės, kad mūsų liudijimai paskatins leistis į vieną svarbiausių gyvenimo kelionių.


Iš Šventosios Žemės piligrimų liudijimų: „Šviesus, skaidrus, ramus laikas... net 12 dienų, pripildytų susiklausymo, įsiklausymo, maldos, gerumo, ženklų. Netikėtas gydantis Dievo prisilietimas, atvėręs man akis, tęsiasi ir grįžus. Ši kelionė man yra ŠVENTA. Ačiū Jums, Bendrakeleiviai. Ačiū Tau, Dieve.“

„Bėga dienos sugrįžus, o aš vis sapnuoju „baltą“ ir „šiltą“ Izraelį...Šv. Žemėje yra kažkas tokio, ko žodžiais apsakyti neįmanoma, turi tai įsijausti savimi. Mums labai pasisekė, mes iš tiesų turėjome Trejybę: sielovadai brolį Algirdą, teologijai Aurimą ir istorijai bei saugumui tikrą krikščionybės aristokratą gidą arabą Husamą, kurio giminė jau 350 metų liudija Kristų. Ir visa tai aš vadinu Pilnatve....“

Liudijimų vakaras vyks Šv. Mykolo koplyčioje, Maironio g. 10, Vilniuje.
Laukiame jūsų!