facebook logo

irakas krikscionys 01Kelerius metus stebėdami krikščionių situaciją Irake  matome, kad paskutiniu metu dar labiau suaktyvėjo smurtiniai veiksmai, nukreipti prieš krikščionybę išpažįstančius žmones, kurie yra negailestingai persekiojami ir žudomi, naikinamos ir užimamos bažnyčios, kai kurias jų paverčiant krikščionių kalėjimais.

Tai liečia ir mus – nelikime abejingi. Balandžio mėnesio pabaigoje į Lietuvą atskrenda šešios Irako krikščionių šeimos. Vieną iš jų patikėta apgyvendinti I-ajam Vilniaus dekanatui, kuriam priklauso ir mūsų parapija.

 

Prašome kiekvieno asmeninės pagalbos ieškant kuo arčiau miesto centro esančio buto, kuriame būtų galima apgyvendinti atvykstančią šeimą.

Dėl detalesnės informacijos galite kreiptis į parapijos koordinacinės grupės atstovą Simoną Baliukonį, tel. 8 699 46 234, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.