facebook logo

malda rankos 150pxMieli parapijiečiai!

Artėja jau 16-tą kartą rengiama Bernardinų parapijos vasaros stovykla. Stovyklos organizatoriai kasmet stengiasi, kad stovyklos kaina būtų kuo patrauklesnė, prieinama visiems stovyklautojams. Kiekvienais metais prašome paramos iš įvairių fondų bei rėmėjų ir gauta parama padengiame dalį stovyklos kainos, tokiu būdu suteikdami galimybę mažiems vaikučiams stovykloje dalyvauti nemokamai, o vaikams – už labai nedidelį mokestį.


Šiais metais, ženkliai sumažėjus paramai, kreipiamės į Jus su prašymu paremti stovyklą. Stovyklai papildomai reikia surinkti 7000 eurų. Stovyklos organizatoriai ir toliau intensyviai ieško finansinės paramos, bet tikimės ir Jūsų širdingo atsiliepimo.Prašome paremti stovyklą savo auka, kad visa finansinė stovyklos našta neliktų parapijos biudžetui. Šiam tikslui kviečiame auką pervesti į Vilniaus Šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) parapijos sąskaitą arba atnešti į zakristiją. 


VILNIAUS ŠV. PRANCIŠKAUS ASYŽIEČIO PARAPIJA, 
Įm. kodas 192051599,
Atsiskaitomoji sąskaita Nr. LT30 7300 0101 3343 9118, 
Bankas SWEDBANK


Arba galima paremti per PayPal - spauskte šį mygtuką:

Mums visiems brangus šis vasaros stovyklos laikas, kupinas bendrystės, linksmybių ir Dievo malonės patirčių, tad nelikime abejingi ir kartu puoselėkime sukurtą gražią parapijos tradiciją!


Džiaugsimės ir dėkosime Jums už bet kokią paaukotą sumą.


Parapijos klebonas Andrius Nenėnas OFM