facebook logo

bernardinu biblioteka skaityklaNorime pasidalinti džiugia žinia - praėjusį savaitgalį Bernardinuose, prie III aukšto galerijos iškilmingai atidaryta nauja meno leidinių biblioteka – skaitykla.

Biblioteką pašventino provincijos ministras br. Evaldas Darulis OFM, pasveikino vienuolyno gvardijonas br. Arūnas Peškaitis OFM, kiti broliai pranciškonai ir atvykę svečiai.


Visus norinčius apsilankyti ir apžiūrėti skaityklą – biblioteką kviečiame sekmadienį po 10.30 val. šv. Mišių, pavalgius Bernardinų sekmadieninės sriubos, pakilti į trečią aukštą. Jūsų lauks Titas, kuris supažindins su skaitykla ir atsakys į jūsų klausimus.

 

Norinčius apsilankyti kitu metu, kviečiame skambinti Titui telefonu +370 650 74189.


DĖMESIO! Naujoji biblioteka – skaitykla dar neturi savo pavadinimo. Todėl kviečiame visus kartu galvoti ir siųsti savo pasiūlymus el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..