facebook logo

Paroda BernardinuoseKviečiame aplankyti naujas parodas Bernardinuose.


Vytauto Poškos tapybos darbų paroda „Tylos atspindys“.


„Tarsi voratinkliais suvejami V. Poškos potėpiai virpa, atsikartoja, mezgasi tarpusavyje lyg natos, muzikinio kūrinio pagrindinė melodija. Akvareliškai sukuriamas gylis ir žiūrovo žvilgsnis bei mintis gali nevaržomai klaidžioti po peizažo tolius. Itin įtaigiai perteikdamas atspindžius, šviesą ir šešėlius, V. Poška sukuria stipriai atmosferiškus, emociškai paveikius darbus“, – sako menotyrininkė Austėja Mikuckytė-Mateikienė.


Paroda veiks iki balandžio 19 d. Bernardinų galerijoje (III a.).


Vlado Liatuko grafikos darbų paroda „Kelias kryžiaus ir kančios“


V. Liatukas teigia, kad savo darbuose stengiasi išryškinti žmogiškojo ir gamtinio pasaulio harmoniją bei emocinius išgyvenimus, suprasti ir išjausti dvasinį, nematomą, žodžiais nepasakomą Dievo pasaulį. Savo suvokimą menininkas atskleidžia per erdvės, formų, linijų ir spalvų harmoniją.


Paroda veiks iki balandžio 10 d. Bernardinų Bendruomenės centre (I a.).