facebook logo

Bernardinai maza fotoMielieji, džiaugiamės, kad, skirdami 2% nuo savo sumokėto GPM, prioritetu pasirenkate mūsų Bernardinus ir brolių vienuolyną. Deja, ne visi  teisingai užpildyti ir laiku pateikti prašymai yra įvykdomi. Jūsų skirta parama nebus pervesta, jei liksite skolingas vieną ar kitą mokesčio litą. VMI Elektroninėje deklaravimo sistemoje yra  paskelbtos preliminarios Pajamų deklaracijos, tad galite pasitikrinti, ar nesusidarė skola.Jei likote skolingi, būtina pateikti pajamų deklaraciją GPM308 ir sumokėti susidariusią nepriemoką iki gegužės 1 d.
Atlikus šias prievoles, jūsų pateiktas prašymas FR 0512 bus įvykdytas ir parama mus pasieks.  

Primename duomenis, reikalingus pildant prašymo formą:
Gavėjo tipas  E1 laukelis– 2
Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) E2 laukelis – 192095229

Nuoširdžiai dėkojame už paramą.