facebook logo

Š. m. balandžio 19 dieną 12 val. Vilniaus Šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) parapija pakvietė į antrąją paskaitą iš ciklo „Dievo ženklai žemėje“. Paskaitos tema: „Pašvęstojo gyvenimo teologija ir praktika Ortodoksų Bažnyčioje“.
Paskaitą skaitė Religijos studijų ir tyrimų centro Vilniaus Universitete magistrantas Gintaras Sungaila su Vilniaus Šventosios Dvasios vienuolyno vienuoliu, tėvu Nikita Vasiljevu.Visą paskaitų ciklą Pašvęstajam gyvenimui pažymėti sudaro 4 paskaitos, kurios skaitomos kiekvieną mėnesį nuo kovo iki birželio. Nemokamos paskaitos vyksta Bernardinų bendruomenės centre, Maironio g. 10, Vilniuje. Kviečiame dalyvauti!
Daugiau informacijos apie tikslias paskaitų datas ir laiką - mūsų interneto svetainėje ir "Bernardinų" Facebook paskyroje „Vilniaus Bernardinai“.


PASKAITU PLAKATAS 1200