facebook logo

Parodos BernardinuoseAngelų sodai.
Po beveik keturių metų pertraukos, antra unikali, vektorinės tapybos paroda, gimusi sunkiuoju karantino laikotarpiu, jau apkeliavusi ne vieną žemyną ir aplankiusi Japoniją, Australiją, Jungtines Amerikos Valstijas, Vokietiją ir Pietų Korėją, sugrįžo į Vilniaus Bernardinų bažnyčią. Paroda veiks iki rugsėjo 15 d. Bernardinų galerijoje (III a.)


Dar viena akimirka
Penktadieniais, 17–18 val., Vilniaus Bernardinų bažnyčios palėpėje galima aplankyti jaukią parodą „Dar viena akimirka“. Ji skirta Viliui Orvidui ir jo bei bendražygių anuomet užkurtam unikaliam meniniam-dvasiniam judėjimui atminti. „Jungtinėje“ parodoje – ukrainiečių režisieriaus Oleksandro Dirdovskyi dokumentinio filmo vaizdai, fotografijos ir kino kadrai iš V. Orvido gyvenimo bei kūrybos, plenero tapybos darbai. Taip pat – Modesto Grigaliūno medžio skulptūrų ir paveikslų paroda.


Skiautėje nuskendęs laikas
Lilijanos Marijos Aleksynienės ir Aušros Skučaitės darbų paroda Bernardinų bendruomenės centre.
„…Dėliodamos skiautinius, pabėgame nuo kasdienybės, jie atspindi mūsų nuotaikas, jausmus, mintis.
Kviečiame mūsų parodoje pamatyti skiautinio grožį. “