facebook logo

skrbŠASC „Bendrakeleiviai“ kviečia registruotis į rugsėjo mėnesį prasidėsiančią IŠĖJIMO IŠ SKYRYBŲ grupę, kuri skirta įvairaus amžiaus vyrams ir moterims, patyrusiems skyrybas ir išgyvenantiems santuokos griūties sukeltą krizę ar tebejaučiantiems psichologinius, emocinius ir socialinius skyrybų padarinius.

Grupė tinka ir asmenims, esantiems santykių krizėje.

Programą parengė „Bendrakeleivių” įkūrėjai: psichologė dr. Rasa Bieliauskaitė, ilgametė grupių palydėtoja ir knygos “Įskaudinta meilė. Skyrybos: išgyventi ir kilti” sudarytoja Elvyra Kučinskaitė, kunigas Antanas Saulaitis SJ.

Grupės pradžia: 2023 m. rugsėjis, programos trukmė: 15 kassavaitinių užsiėmimų.

Savaitės diena: bus paskelbta, . laikas: 18:15 – 20:15 val.

Adresas: Didžioji g. 34, Vilnius. Daugiau informacijos ir registracija: www.bendrakeleiviai.lt 

Registracija jau vyksta.