facebook logo

psichologas 200x300Kodėl kartais bendraujame destruktyviai ar manipuliatyviai, nenoromis įskaudiname artimus žmones, bijome būti savimi ar kenčiame dėl toksiškų santykių? Galbūt trūksta pozityvios patirties, kaip gali būti kitaip...


Seminarų metu mokysimės, kaip plėtoti nuoširdų dialogą empatiškai įsiklausant į pokalbio partnerį ir atsižvelgiant į savo jausmus, sieksime atpažinti savo stereotipines reakcijas ir jas keisti sąmoningomis, ieškosime būdų, kaip suderinti prieštaringus savo ir kitų norus, stiprinsime gebėjimus efektyviai ir kūrybiškai spręsti konfliktus, mokysimės būti autentiškais ir džiaugtis pačiu bendravimo procesu.


Seminarus ves psichologas psichoterapeutas Dr. Giedrius Markevičius (www.psichologinepagalbavilniuje.lt ).


Užsiėmimai tinka tiek poroms, tiek pavieniams asmenims, siekiantiems tobulinti savo bendravimo gebėjimus.


Laikas: šeštadieniai 13.00-15.00 (2023 m. vasario 25 d.- gegužės 20 d.).


Vieta: Maironio 10, Vilnius (Bernardinų bažnyčioje - Senojoje zakristijoje).


Vieno 2val. trukmės seminaro kaina dalyviui: 40 eurų. Dalyvių skaičius ribotas.


Norinčius išsamiau sužinoti apie užsiėmimus, prašom registruotis į renginio pristatymą („Įvadas į seminarų ciklą: Empatiškas konstruktyvus bendravimas“) 2023m. vasario 25 d. 12.00. Jo metu bus galima susipažinti su seminarų programa, aptarti galimas mokesčio nuolaidas dalyviams ir kitus klausimus.


El.paštas registracijai ir klausimams: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.