facebook logo

alfa kursas 2017

Nuo 2023 metų sausio 16 d. mūsų parapijoje yra organizuojami ALFA kursas, kuris skirtas pamatiniams krikščioniškojo tikėjimo klausimams aptarti. Jei žmogui tikėjimas nekelia klausimų, jei jam viskas „su tikėjimu“ yra aišku, tai ar toks žmogus tikrai pasitiki Dievu, t.y. ar jis tiki į Dievą? Ar tik tokia „aiški“ laikysena tikėjimo klausimų akistatoje nėra tam tikrų įsitikinimų propagavimas? „Tikėjimą ne įrodinėti, o rodyti reikia“, sakė išmintingasis Maurice‘as Zundel‘is.
Tad kviečiame į kalbėjimąsi apie svarbiausius krikščioniškojo tikėjimo klausimus. Kviečiame ne tik tuos, kurie tik ką pradėjo domėtis krikščionybe, ne tik tuos, kurie turi daug jai priekaištų ir deklaruoja savo „netikėjimą“, bet ir „pažengusius“ krikščionis, esančius tikėjimo kelionėje jau kuris laikas ir kurie klausydamiesi smalsaujančių klausimų apie tikėjimą patys augtų jame ir savais klausimais augintų kitus.

Numatome 11 susitikimų, kuriuose aptarsime šiuos klausimus:
1. Nejaugi tai viskas? (pranešėjas dr. Aurimas M. Juozaitis)
2. Kas yra Jėzus? (pranešėjas Simonas Bendžius, MA)
3. Kodėl Jėzus mire? (pranešėjas Juozapas M. Žukauskas, OFM)
4. Kaip įmanoma tikėti? (pranešėjas Evaldas Darulis, OFM)
5. Kodėl ir kaip aš meldžiuosi? (pranešėjas dr. Romas Juknelevičius)
6. Kodėl ir kaip turėčiau skaityti Bibliją? (pranešėjas Arūnas Peškaitis, OFM)
7. Kaip Dievas mus veda? (pranešėjas Andrius Nenėnas, OFM)
8. Kaip galiu pasipriešinti blogiui? (pranešėjas derinamas)
9. Kodėl ir kaip turėtume pasakoti kitiems? (Jovita ir Andrius Barisevičiai)
10. Ar Dievas gydo šiandien? (pranešėja dr. Eglė Laumenskaitė)
11. O kaip Bažnyčia? (pranešėja Onutė Petraškaitė, MVS)

Dalindamiesi grupelėse savo patirtimis, supratimais, ieškosime gilesnio supratimo apie tikėjimą, susitiksite senus draugus, susipažinsite su naujais. Konferencijas ves broliai pranciškonai, kunigai bei pasauliečiai.

Link kurso vidurio vyks savaitgalio rekolekcijos, 2023 vasario 10-12 d.d., apie Šventąją Dvasią, kurias ves br. Pijus Eglinas OP. Rekolekcijos yra numatomos Trinapolio rekolekcijų namuose su turtinga programa.

Kurso susitikimai vyks pirmadieniais, nuo 18:30 val.

Pirmasis susitikimas, kaip jau minėjome vyks 2023 m. sausio 16 d., pradžia 18:30 val. Bernardinų bažnyčioje.

 

Kilus klausimams rašykite adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Auka už kursą (be rekolekcijų) yra 15€, pervesti:

VILNIAUS ŠV. PRANCIŠKAUS ASYŽIEČIO PARAPIJA,

a.s. LT30 7300 0101 3343 9118,

bankas: SWEDBANK AB,

pavedimo paskirtis: „Auka.Alfa”.

 

ALFA kurso Bernardinuose organizatoriai