facebook logo

1 komunija D

Pasiruošimas Pirmajai Komunijai ir Sutvirtinimo sakramentams Vilniaus Bernardinuose!

 

Kviečiame 9-14 metų vaikus ruoštis Susitaikinimo ir Eucharistijos (Pirmosios Komunijos) sakramentui, o 14 – 18 metų jaunuolius – Sutvirtinimo sakramentui priimti. Užsiėmimai vyks kartą per savaitę, prasidės spalio mėnesį ir tęsis iki gegužės mėnesio. Pamokėlės vyks tiek sekmadieniais, tiek darbo dienomis, vakarais.

 

Elektroninė registracija į užsiėmimus prasidės rugsėjo 14 d., 9.00 val., joje galėsite pasirinkti jums patogų užsiėmimo laiką ir savaitės dieną. Nuoroda į registraciją - https://sites.google.com/view/registracija-2022-2023/pagrindinis-puslapis .

 

14–18 metų jaunuolius kviečiame ruoštis Sutvirtinimo sakramentui. Paskaitos vyks pirmadieniais, 18 val. Norint užsiregistruoti į Sutvirtinimo sakramento pasiruošimo užsiėmimus, galios ta pati nuoroda į registraciją.

 

PAMOKŲ TVARKARAŠTIS (registruojantis reikės pasirinkti vieną pamokos laiką):

 

PIRMADIENIS – 17 val., katechetas Lukas Šiaulys

ANTRADIENIS - 16 val., katechetė s. Onutė Petraškaitė MVS

ANTRADIENIS – 18 val., katechetas Artūras Jasevičius

TREČIADIENIS – 16 val. Ir 17 val. katechetė Eglė Ivanauskienė

KETVIRTADIENIS – 16.30 val., katechetė Lidija Saikevičienė

SEKMADIENIS – 9.30 val. katechetė Raimonda Daunoravičiūtė

11.30 val. katechetė Vilė Joneikienė

11.30 val. katechetė Raimonda Daunoravičiūtė

11.30 val. katechetė Šarūnė Meškuotienė

11.30 val. katechetas Faustas Meškuotis

12.00 val. katechetė Dalia Dambrauskaitė

14.00 val. katechetė Dalia Dambrauskaitė

 

(sekmadienio šv. Mišių laikas – 10.30 val., 13.00 val., 17.00 val.)

 

 

Mokslai prasidės spalio 9 d. ir tęsis iki gegužės mėn., pirmosios komunijos šventės vyks gegužę – birželį. Už visus mokslo metus prašome 90 eurų aukos, už šiuos pinigus perkame pratybas, mokame mokytojams, šildome patalpas.

 

Suaugusiųjų pasirengimas Krikštui, Pirmajai Komunijai ir Sutvirtinimo sakramentams prasidės spalio mėnesį. Registracija į užsiėmimus vyks spalio 9 d., 14 val. Bernardinų bažnyčioje. Suaugusiųjų pasiruošimą įkrikščioninimo sakramentams ves br. Arūnas Peškaitis OFM, paskaitos vyks antrą ir ketvirtą mėnesio sekmadieniais, 14 val., nuo spalio 9 d. iki gegužės mėn.

 

Kilus klausimams rašyti el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambinti tel. 8 616 96929. Kilus klausimams dėl jaunuolių pasiruošimo Sutvirtinimo sakramentui skambinti s. Onutei Petraškaitei MVS tel. 8 699 28949.

 

Laukiame jūsų Vilniaus Bernardinuose!