facebook logo

br andrius 2022Mielieji, jungdamiesi prie geros valios žmonių iniciatyvų, broliai pranciškonai vasario 26 d. užregistravome į stipruskartu.lt, kokias galimybes turime suteikti būstą nuo karo siaubo bėgantiems.
Kovo 2 d. sulaukėme skambučio. Pranešė, kad į Vilnių atvyko penkių asmenų šeima, kurioje trys vaikai. Jie visi penki jau gyvena Bernardinų vienuolyno svečių butelyje.

Gal jau ir pas jus kas nors gyvena? Praneškite man tiesiogiai arba per parapijos sekretorę, palikite savo kontaktus. Pakviesiu ir kitus mūsų bendruomenės narius tapti jūsų namuose apsigyvenusių žmonių globėjais.

Šiuo metu atvykstančių iš Ukrainos į Lietuvą skaičiai dar nėra dideli, tačiau bet kurią dieną situacija gali pasikeisti. Todėl neatidėliokime, įsijunkime į bendrą pagalbos sistemą, siekdami įvairiais būdais pagelbėti atvykstantiems.

Praėjusio sekmadienio rinkliava mūsų bažnyčioje Ukrainai paremti - 3330 Eur jau pervesta į Carito sąskaitą.

Klebonas Andrius

Vasario 24-osios rytą buvo atverstas naujas skausmingas istorijos puslapis – prieš Ukrainą pradėtas karas. Palaikome glaudžius ryšius su broliais ir sesėmis Ukrainoje bei ruošiamės padėti palikusiems šalį ukrainiečiams.

Susivienijusios organizacijos: Lietuvos Caritas, Lietuvos Raudonasis Kryžius, Maltos ordino pagalbos tarnyba, „Maisto bankas“ ir „Gelbėkit vaikus“, renka paramą nukentėjusiems ukrainiečiams.

PRISIDĖKITE FINANSIŠKAI

Humanitarinei pagalbai, pirmai psichosocialinei pagalbai ir pirmajai pagalbai teikti galite aukoti:

aukok.lt arba 1485 – 5 Eur.

Tiesiogiai Vilniaus arkivyskupijos Caritui lėšas skirti galite Paysera, bankiniu pavedimu.

Galite skirti lėšas Ukrainos Caritui, kuris teikia humanitarinę pagalbą šiuo metu nukentėjusiems ukrainiečiams:

Lietuvos Caritas
Įmonės kodas:192066334
Banko sąskaitos Nr.: LT027300010137182270
AB bankas Swedbank

TEIKIANTIEMS PASTOGĘ

Jei turite laisvą butą, namą ar kambarį – užpildykite anketą ir suteikite būstą nuo karo siaubo bėgantiems ukrainiečiams: stipruskartu.lt

KREIPKITĖS

Vilniaus arkivyskupijos Carito Užsieniečių integracijos programos kontaktai:

8 607 82 894 (darbo dienomis 9.00-21.00 val.; savaitgaliais 10.00-21.00 val.)
Kalvarijų g. 39, Vilnius
VA Caritas (8 5) 261 1014 (darbo dienomis 8.30-16.30 val.)