facebook logo

Liudijimai ST

2022 metų parapijos vasaros stovykla vyks liepos 4-9 d. stovyklavietėje „Bebrusai“, Molėtų rajone.

Registracija į parapijos vasaros stovyklą „FRATELLI TUTTI“ eina į pabaigą – vietų kambariuose ir nameliuose jau nebeliko. Nespėjusius užsiregistruoti, bet norinčius dalyvauti registruosime į „rezervinį“ sąrašą, iš kurio bus galimybė persikelti į dalyvių sąrašą (jei dėl kokių nors priežasčių kas nors atsisakys dalyvauti iš suspėjusių užsiregistruoti sąrašo).
Dar yra vietų gyventi stovykloje savo atsivežtose palapinėse, tad norintys dar gali spėti užsiregistruoti, nurodant, kad gyvens palapinėje.


Registracijos anketą rasite čia - https://sites.google.com/view/stovykla/pagrindinis-puslapis


Stovyklos programoje numatytos ne tik paskaitos, šv. Mišios, liturginių valandų malda, šlovinimo ir susitaikinimo vakaras, bet taip pat ir pramoginė veikla: drauge švęsime Valstybės dieną, atskleisime savo talentus Talentų vakare, plaukiosime ežere, sportuosime, džiaugsimės vasara ir vienas kito bendryste.

Kol tėveliai klausysis paskaitų, su mažiausiais stovyklautojais užsiims savanoriai, kuriems vadovaus s. Onutė Petraškaitė MVS.

Kaip ir kasmet, lygiagrečiai pagrindinei stovyklai vyks paaugliams (14-18 m.) skirta pastovyklė, kuriai vadovaus br. Edvinas Jurgutis OFM.


Stovykloje yra dviviečių, triviečių, keturviečių, penkiaviečių, šešiaviečių kambarių (vienviečių nėra). Patalynės užvalkalus ir rankšluosčius rasite ant lovų. Prašome savo augintinius palikti na¬muose, nes stovyklavietės administracija renginių metu su augintiniais nepriima. Nepamirškite pasiimti sportinio inventoriaus, nes galimybių pasportuoti, pajudėti bus apsčiai.


AUKA UŽ STOVYKLĄ (su nakvyne nameliuose arba pagrindiniame pastate su visais patogumais ir 3 kartų maitinimu):
suaugusiems – 180 eurų,
vaikams iki 3 m. – nemokamai (mažyliams lova nenumatyta, pasiimkite kelionines loveles),
vaikams nuo 3 m. iki 14 m. – 90 eurų,
paaugliams nuo 14 m. – 110 eurų.

 

Auką už stovyklavimą prašome pervesti į parapijos sąskaitą:
VILNIAUS ŠV. PRANCIŠKAUS ASYŽIEČIO PARAPIJA (gavėjas)
A/s LT30 7300 0101 3343 9118, bankas SWEDBANK AB.
Mokėjimo paskirtis: „Auka už stovyklą“ ir stovyklautojo vardas, pavardė.


Jei aukosite už kitą asmenį, nurodykite už kurį asmenį aukojate. 
Užsiregistravusiais į stovyklą bus laikomi užpildę registracijos anketą ir pervedę į nurodytą parapijos sąskaitą auką už stovyklą.


Kviečiame planuoti savo atostogų laiką, numatant dalyvavimą stovykloje  (vietų skaičius patalpose ribotas). Nespėjusiems gauti nakvynę pastatuose, bus galimybė apsigyventi savo atsivežtose ir pasistatytose palapinėse (auka palapinės gyventojui su maitinimu – 150 eurų).


Atvykstama į stovyklavietę savarankiškai. Koordinatės: 55.185594, 25.475621
Į pastovyklę paauglius atveža patys tėvai (globėjai).
Kilus klausimams dėl stovyklos, galite skambinti šiais tel.: +37069816692 (Sigita),
+37069837506 (Alvydas) arba rašyti šiuo el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


 

PARAMA STOVYKLAI
Dalyvių auka už stovyklą visų išlaidų, deja, nepadengia, todėl stovyklai reikalinga papildoma parama. Ši stovykla tiesiog neįvyktų be papildomos paramos ir supratimo. Galinčius paremti stovyklą papildoma suma, maloniai prašome pervesti auką į nurodytą parapijos sąskaitą, mokėjimo paskirties laukelyje įrašant PARAMA STOVYKLAI.
Nuoširdžiai dėkojame geradariams ir meldžiamės už juos.


Parapijos stovyklos organizavimo komanda