facebook logo

Biblijos skaitymasŠAS "Bendrakeleiviai" kviečia į naują ses. Lindos Ceple SJE (Latvija) 9 paskaitų ciklą „Širdies gydymas šventųjų išmintimi“, skirtą susipažinimui su Šventosios Dvasios vaisių išsiskleidimu šventųjų gyvenimuose.

Apžvelgsime kaip Dievas gydė jų širdis ir aptarsime, kaip mes galime atverti savo širdis gydymui ir Dvasios vaisiams. Per šventųjų pavyzdį ir užtarimą kartu apmąstysime ir melsime meilės, džiaugsmo, ramybės, kantrybės, malonumo, gerumo, ištikimybės, romumo bei susivaldymo (pgl. Gal 5, 22-23).


Susitiksime kiekvieno mėnesio 3-ią trečiadienį 18.30-20.30 nuo 2021 m. lapkričio iki 2022 m. liepos. Kiekvieno susitikimo metu dalis laiko bus skiriama paskaitai, o kita dalis – vadovaujamai meditacijai su šventųjų tekstais.


Adresas: internetu, Zoom platforma. Prisijungimo nuoroda siunčiama dieną prieš renginį.


Kana: 8 eur už 1 paskaitą, 60 eur už 9 paskaitas.

Daugiau informacijos ir bilietai: www.bendrakeleiviai.lt. Pasiteiravimui: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. 8644 20883.