br evaldas ofm 2021 09Brangieji,
Sveikinu su naujais mokslo metais studentus, moksleivius, jų tėvelius ir artimuosius. Džiaugiuosi ir tikiu, kad po vasaros atostogų visi sugrįžote nors kiek pailsėję. Nuoširdi padėka parapijos vasaros stovyklos organizatoriams ir broliams už iniciatyvas, kūrybiškumą ir prisiimtas svarbias asmenines tarnystes. Dėkoju parapijos vasaros stovyklos dalyviams už kartu praleistą laiką, šlovinant Viešpatį ir ilsintis gamtoje. Ypatinga padėka - parapijos chorams ir jų vadovams, giedojusiems per šventes.

Atostogos prabėgo, jau prasideda darbai ir veiklos parapijoje. Džiaugiuosi, kad galime ir toliau kartu šlovinti Viešpatį, dirbti, būti bendrystėje ir vienybėje. Dėkoju visiems parapijos žmonėms. Mums, broliams, Jūs esate labai brangūs, o visokeriopas palaikymas, nuolatinė pagalba ir parama - neįkainojama.

Linkiu gausios Dievo palaimos parapijos komitetui, ekonominei tarybai, chorų ir grupelių vadovams, vėl pradėjusiems savo veiklą. Labai kviečiu ir naujus mūsų Bernardinų bažnyčios lankytojus įsijunti į parapijos gyvenimą bei veiklas.

Tegul Viešpats Jums padeda visuomet siekti bendro gėrio, taikos ir vienybės, o Dievo ramybė, pranokstanti visokį supratimą, saugos jūsų širdis ir mintis Kristuje Jėzuje (Fil 4, 7).

Su meile, klebonas brolis Evaldas Darulis OFM