facebook logo

Liudijimai ST

Mieli parapijiečiai, liepos 6-11 dienomis planuojama (viliamės, kad karantinas jau bus pasibaigęs) tradicinė, jau 13-oji, parapijos stovykla „Nugalėk pikta gerumu“ Rom 12,21 (Kaip atpažinti ir pasipriešinti piktajam kasdieniame gyvenime?).


Stovykla šiemet rengiama kitoje vietoje – nuostabioje gamtos oazėje Bebrusų kaime (Molėtų r.), prie to paties pavadinimo ežero esančioje stovyklavietėje BEBRUSAI (www.bebrusai.lt).

 

Konferencijas stovykloje ves Krekenavos bazilikos rektorius, Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos klebonas, teologijos mokslų daktaras, kunigas GEDIMINAS JANKŪNAS.


Detalesnę informaciją apie parapijos stovyklą (dalyvių registraciją, programą, kainą) pranešime vėliau, bet jau dabar kviečiame planuoti savo atostogų laiką, numatant dalyvavimą stovykloje (beje, vietų skaičius stovyklavietėje tikrai ribotas – tik 124).


Parapijos stovyklos organizavimo komanda