facebook logo

Bernardinai 02Rugsėjo 25 d., nuo 18 val. Bernardinų bažnyčia bus atvira „Kultūros nakties” renginių lankytojams. 19 val. kviečiame į ekskursiją po Vilniaus Bernardinus.


Tai vienintelis Vilniaus senamiestyje geriausiai išlikęs gotikinės architektūros ansamblis. Ekskursijos metu išgirsite nuo XV a. vid. prasidėjusią Bernardinų bažnyčios istoriją, pasivaikščiosite po vienuolyno ansamblį, išvysite atnaujintas senojo ansamblio erdves bei pajusite iki dabar išlikusią tų laikų dvasią.Ekskursijoje, laikantis visų įmanomų saugumo priemonių, būtinų dėl COVID-19 situacijos, ir atsižvelgiant į SAM bei Vilniaus miesto savivaldybės teikiamas rekomendacijas galės dalyvauti iki 20-ties žmonių grupė. Į ekskursiją būtina išankstinė registracija tel. +370 682 40216.Maloniai kviečiame apsilankyti!