facebook logo

Krikstas Sutvirtinimas BernardinaiBernardinų parapija kviečia 9–14 metų vaikus ruoštis Pirmosios Komunijos sakramentui. Planuojami užsiėmimai vyks grupėmis po 15 vaikų kartą per savaitę, derinant įprastas pamokas ir nuotolinį mokymą. Taip pat bus sudaryta galimybė pasirengti Pirmosios Komunijos sakramentui anglų kalba.

Mokymai bus organizuojami laikantis visų įmanomų saugumo priemonių, būtinų dėl COVID-19 situacijos, ir atsižvelgiant į SAM, ŠMM bei Vilniaus miesto savivaldybės teikiamas rekomendacijas.

14–17 metų jaunuolius kviečiame ruoštis Sutvirtinimo sakramentui.

Elektroninė registracija pradedama rugsėjo 16 dieną. Registruodamiesi galėsite pasirinkti jums patogų užsiėmimų laiką ir savaitės dieną.
Nuoroda registracijai: https://forms.gle/KjQZjbpYF54LD43T7

Jei neturite galimybės registruotis elektroniniu būdu, kviečiame atvykti užsiregistruoti į Bernardinų bažnyčios raštinę rugsėjo 22 d. 17–19 val.

Kilus klausimų, skambinkite tel. 8 616 96929 arba rašykite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Dėl pasiruošimo Sutvirtinimo sakramentui skambinkite s. Onutei Petraškaitei MVS tel. 8 699 28949

Dėl užsiėmimų anglų kalba kreipkitės tel. 8 616 96929