facebook logo

Krikstas Sutvirtinimas BernardinaiBernardinų parapija kviečia 9–14 metų vaikus ruoštis Pirmosios Komunijos sakramentui. Planuojami užsiėmimai vyks grupėmis po 15 - 18 vaikų, kartą per savaitę, derinant įprastas pamokas ir, prireikus, nuotolinį mokymą. Taip pat bus sudaryta galimybė pasirengti Pirmosios Komunijos sakramentui anglų kalba. Užsiėmimai prasidės spalio mėnesį ir tęsis iki gegužės mėnęsio. Pamokėlės vyks tiek sekmadieniais, tiek darbo dienomis, vakarais.


Nuotolinė registracija į užsiėmimus vyks rugsėjo 15 d., 10 val. Registruojantis galėsite pasirinkti jums patogų pamokos laiką.


Nuoroda į registraciją - https://sites.google.com/view/registracija2021/pagrindinis-puslapis


14–17 metų jaunuolius kviečiame ruoštis Sutvirtinimo sakramentui. Paskaitos vyks pirmadieniais, 18 val. Norint užsiregistruoti į Sutvirtinimo sakramento pasiruošimo užsiėmimus, galios ta pati nuoroda į registraciją.

Mokymai bus organizuojami laikantis visų įmanomų saugumo priemonių, būtinų dėl COVID-19 situacijos, ir atsižvelgiant į SAM, ŠMM bei Vilniaus miesto savivaldybės teikiamas rekomendacijas.


Kilus klausimų, skambinkite tel. 8 616 96929 arba rašykite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Dėl pasiruošimo Sutvirtinimo sakramentui skambinkite s. Onutei Petraškaitei MVS tel. 8 699 28949

Dėl užsiėmimų anglų kalba kreipkitės tel. 8 691 41714


Laukiame jūsų vaikų!