facebook logo

bbmg kviecia 2020 05Kviečia 3–15 metų vaikus ir paauglius prisijungti prie kolektyvų! Mokykloje yra keturi chorai, vyksta vokalo ir solfedžio pamokos, veikia dailės studija. Taip pat galima mokytis groti gitara, pianinu, fleita bei smuiku!
Labai laukiame visų vaikučių, kurių laisvalaikis bus praturtintas turininga veikla, muzika ar daile, naujais geriausiais draugais, koncertais, konkursais bei festivaliais, kelionėmis Lietuvoje ir užsienyje.

Registruokitės į priėmimą 2020–2021 mokslo metams!
Registracijoje galėsite pasirinkti, ar pageidausite priėmime dalyvauti virtualiai (susitikimai vyks gegužės 28, 29 ir 30 d.), ar atvykti į susitikimą.

Registracijos forma: https://forms.gle/cxo7tBabjEcgkimA6


Užsiregistruoti galite ir telefonu +37068623096 arba el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.