SEKMADIENIO SRIUBA
Sekmadieniais, po 10.30 Šv. Mišių jūsų laukiame Bernardinų vidiniame kiemelyje, kur galėsite paragauti karštos sriubos. Linkime smagaus pasibuvimo kartu. Skanaus!
Kviečiame parapijiečius, parapijos grupeles aktyviai įsijungti į sriubos virimo procesą ir pranešti Titui (tel: +370 650 74189) apie savo norą gaminti. Pažadame, kad sulauksite pagalbos iš jau turinčių patirties sriubos virime.

ŠV. MIŠIŲ VERTIMAS Į GESTŲ KALBĄ
Mieli parapijiečiai, nuo rugsėjo 10 d., kiekvieną sekmadienį, 10.30 val. Šv. Mišios bus verčiamos į gestų kalbą. Vertėjos Ernesta ir Natalija padės dalyvauti liturgijoje klausos negalią turintiems žmonėms.

MALDA PRIE ŠVENČIAUSIOJO SAKRAMENTO
Antraisiais mėnesių trečiadieniais charizminės maldos grupė "Viena Kristuje" kviečia maldai prie Švč. Sakramento.

ŽEMAIČIŲ KALVARIJOS KALNAI
Didįjį Penktadienį 15.00 val. Bernardinų tradicinio giedojimo ansamblis „Po skliautu“ kviečia kartu giedoti Žemaičių Kalvarijos kalnus Trijų Karalių koplyčioje.

KRIZMOS ŠV. MIŠIOS IR KRYŽIAUS KELIO PROCESIJA
Didįjį Ketvirtadienį, kovo 28d.,10 val. Vilniaus arkikatedroje – Krizmos (Šventųjų aliejų) šv. Mišios.
Didįjį Penktadienį, kovo 29 d., 15.15 val. kviečiame dalyvauti Kryžiaus Kelio procesijoje iš Vilniaus Arkikatedros į Trijų kryžių kalną su Vilniaus arkivyskupijos ganytojais ir tikinčiaisiais.

KRYŽIAUS KELIAS
Pasauliečiai pranciškonai kviečia kartu eiti Kryžiaus kelią kiekvieną Gavėnios penktadienį, po 18 val. Šv. Mišių, bažnyčioje.

IŠPAŽINČIŲ KLAUSYMO LAIKAS
Primename, kad mūsų bažnyčioje išpažinčių klausoma penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais 30 min. prieš Šv. Mišias.

KVIEČIAME PRISIJUNGTI PRIE SKAITOVŲ GRUPELĖS
Kviečiame norinčius ir galinčius patarnauti parapijiečius prisijungti prie skaitovų grupelės ir skaityti skaitinius sekmadieniais 13 val. šv. Mišiose. Jei turite norą skaityti skaitinius, skambinkite Ritai tel. 8 698 19091 arba Violetai tel. 8 682 67745.
Padėsime tarnystėje, laukiame atsiliepiant!

KVIEČIAME KARTU RENGTI PARODAS
Mieli parapijiečiai, Bernardinų bendruomenės centre yra rengiamos fotografijos, tapybos bei kitų vizualiųjų menų parodos. Kviečiame ir jus įsitraukti organizuojant tokias parodas bei eksponuoti savo darbus. Dėl parodų tvarkaraščio ir galimybių prašome kreiptis telefonu +37065074189 (Titas).

BIBLIJOS SKAITYMO GRUPĖ
Antradieniais, 18 val. Šv. Mykolo koplyčioje mintimis ir patirtimi apie tai, kaip atpažįsta Dievo Žodį savo gyvenimuose, dalijasi Biblijos skaitymo grupė. Grupės vadovas br. Arūnas Peškaitis OFM. Kviečiame prisijungti.