facebook logo

SEKMADIENIO SRIUBA
Sekmadieniais, po 10.30 Šv. Mišių jūsų laukiame Bernardinų vidiniame kiemelyje, kur galėsite paragauti karštos sriubos. Kviečiame parapijiečius ragauti su meile išvirtos sriubos. Skanaus!


ŠV. MIŠIŲ VERTIMAS Į GESTŲ KALBĄ
Mieli parapijiečiai, nuo rugsėjo 10 d., kiekvieną sekmadienį, 10.30 val. Šv. Mišios bus verčiamos į gestų kalbą. Vertėjos Ernesta ir Natalija padės dalyvauti liturgijoje klausos negalią turintiems žmonėms.


KVIEČIAME MALDAI PRIE ŠVČ. SAKRAMENTO
Kviečiame kiekvieno mėnesio antrąjį trečiadienį, po vakarinių šv. Mišių, 19 val. Trijų Karalių koplyčioje susitikti su Jėzumi Kristumi, kuris lauks visų mūsų Švenčiausiame Sakramente - „Pasilikite manyje, tai ir Aš jumyse pasiliksiu“ (Jn 15, 1–8).


KVIEČIAME KARTU RENGTI PARODAS
Mieli parapijiečiai, Bernardinų bendruomenės centre yra rengiamos fotografijos, tapybos bei kitų vizualiųjų menų parodos. Kviečiame ir jus įsitraukti organizuojant tokias parodas bei eksponuoti savo darbus. Dėl parodų tvarkaraščio ir galimybių prašome kreiptis telefonu +37065074189 (Titas)

 
BIBLIJOS SKAITYMO GRUPĖ
Nuo rugsėjo 5 d., antradieniais 18 val. Šv. Mykolo koplyčioje mintimis ir patirtimi apie tai, kaip atpažįsta Dievo Žodį savo gyvenimuose, dalijasi Biblijos skaitymo grupė. Grupės vadovas br. Arūnas Peškaitis OFM. Kviečiame prisijungti.


VILNIAUS PRANCIŠKONIŠKAS JAUNIMAS KVIEČIA

Kviečiame jaunimą susitikti kiekvieną trečiadienį 18 val. Šv. Mišiose Bernardinuose. Po jų - susitikimas jaunimo rūsyje. Klausimams: +370 678 75408, Paulina.


PARAPIJOS BIBLIOTEKA
Primename, kad Bernardinų Bendruomenės centre, Šv. Klaros salytėje įsikūrusi parapijos biblioteka.
Laukiame Jūsų kiekvieną sekmadienį nuo 16 val. iki 16.45 val.
Norintys ateiti kitu laiku skambinkite Jūratei tel. +37065244356. Iki pasimatymo bibliotekoje.