facebook logo

ŠV. MIŠIŲ VERTIMAS Į GESTŲ KALBĄ
Mieli parapijiečiai, nuo rugsėjo 12 d., kiekvieną sekmadienį, 10.30 val. Šv. Mišios bus verčiamos į gestų kalbą. Vertėjos Ernesta ir Sabina padės dalyvauti liturgijoje klausos negalią turintiems žmonėms.


KVIEČIAME UŽTARIMO MALDAI
Parapijoje veikiančios charizminės maldos grupės "Viešpaties Balsas Vilnius" ir "Viena Kristuje" kviečia parapijiečius užtarimo maldai. Kiekvieną sekmadienį po 10.30 šv. Mišių melsimės Jūsų intencijomis. Kviečiame ateiti ir atnešti savo prašymus bei padėkas Dievui.


MALDŲ CIKLAS UŽ PARAPIJOJE VEIKIANČIAS GRUPELES
Pradėjome maldos ciklą, skirtą įvairioms mūsų parapijoje besirenkančioms grupėms, kurių turime virš 50. Kiekvieną šeštadienį 18 val. šv.Mišiose melsimės už parapijoje veikiančias grupes. Kviečiame ateiti ir melstis kartu.

 
NAUJA PARODA BERNARDINUOSE
Kviečiame aplankyti Aušros Grendaitės angelų parodą ,,Angelas Tau" Bernardinų bendruomenės centre, Maironio 10. Vilnius. Paroda veiks nuo gruodžio 21 d. iki sausio 28 d.


KVIEČIAME KARTU RENGTI PARODAS
Mieli parapijiečiai, Bernardinų bendruomenės centre yra rengiamos fotografijos, tapybos bei kitų vizualiųjų menų parodos. Kviečiame ir jus įsitraukti organizuojant tokias parodas bei eksponuoti savo darbus. Dėl parodų tvarkaraščio ir galimybių prašome kreiptis telefonu +37065074189 (Titas).


PRANCIŠKONIŠKAS JAUNIMAS KVIEČIA
Pranciškoniškasis jaunimas skambiai pradėjo sezoną, tad laukia kiekvieno jauno žmogaus trečiadieniais nuo 18 val. Šv. Mišiose, o po jų susitikime Bernardinų jaunimo centro rūsyje. Daugiau informacijos: tel. 869141714.