facebook logo

PARAPIJOS LAIKRAŠTĖLIS
Mūsų parapijos laikraštėlis išeina „atostogų“. Linkime visiems gero poilsio. Susitiksime rugsėjo mėnesį. Šviesių Jums vasaros dienų!


ŠV. MIŠIŲ VERTIMAS Į GESTŲ KALBĄ
Mieli parapijiečiai, nuo rugsėjo 10 d., kiekvieną sekmadienį, 10.30 val. Šv. Mišios bus verčiamos į gestų kalbą. Vertėjos Ernesta ir Natalija padės dalyvauti liturgijoje klausos negalią turintiems žmonėms.


MALDA PRIE ŠVENČIAUSIOJO SAKRAMENTO
Antraisiais mėnesių trečiadieniais charizminės maldos grupė "Viena Kristuje" kviečia maldai prie Švč. Sakramento. 


BIBLIJOS SKAITYMO GRUPĖ
Antradieniais, 18 val. Šv. Mykolo koplyčioje mintimis ir patirtimi apie tai, kaip atpažįsta Dievo Žodį savo gyvenimuose, dalijasi Biblijos skaitymo grupė. Grupės vadovas br. Arūnas Peškaitis OFM. Kviečiame prisijungti.

 

ŠV. JONO KRIKŠTYTOJO GIMIMO IŠKILMĖ
Birželio 24 d., pirmadienį, švenčiame Šv. Jono Krikštytojo gimimo iškilmę. Šv. Mišios mūsų bažnyčioje vyks įprastu laiku, 12 val.


IŠPAŽINČIŲ KLAUSYMO LAIKAS
Primename, kad mūsų bažnyčioje išpažinčių klausoma penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais 30 min. prieš Šv. Mišias.


KVIEČIAME KARTU RENGTI PARODAS
Mieli parapijiečiai, Bernardinų bendruomenės centre yra rengiamos fotografijos, tapybos bei kitų vizualiųjų menų parodos. Kviečiame ir jus įsitraukti organizuojant tokias parodas bei eksponuoti savo darbus. Dėl parodų tvarkaraščio ir galimybių prašome kreiptis telefonu +37065074189 (Titas).