facebook logo

ŠV. MIŠIŲ VERTIMAS Į GESTŲ KALBĄ
Mieli parapijiečiai, nuo rugsėjo 12 d., kiekvieną sekmadienį, 10.30 val. Šv. Mišios bus verčiamos į gestų kalbą. Vertėjos Ernesta ir Sabina padės dalyvauti liturgijoje klausos negalią turintiems žmonėms


ŠVIESA SPINDI TAMSOJE - KULTŪROS NAKTIS IR VĖL BERNARDINUOSE
Po metų pertraukos susitikime Kultūros naktyje. Kviečiame rugsėjo 24 d. 19.30 val. po Vilniaus šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčios skliautais klausytis, melstis ir drauge šlovinti Viešpatį su grupe Ichthus, Lietuvos jaunimo dienų choru bei Orintos ir Mindaugo duetu.


KVIEČIAME KARTU RENGTI PARODAS
Mieli parapijiečiai, Bernardinų bendruomenės centre yra rengiamos fotografijos, tapybos bei kitų vizualiųjų menų parodos. Kviečiame ir jus įsitraukti organizuojant tokias parodas bei eksponuoti savo darbus. Dėl parodų tvarkaraščio ir galimybių prašome kreiptis telefonu +37065074189 (Titas).


 
ŠV. PRANCIŠKAUS ASYŽIEČIO ATLAIDAI
Kviečiame drauge švęsti Šv. Pranciškaus atlaidus spalio 1-3 d. Vilniaus Bernardinuose. Progrogramoje ir labdaringas Šv. Pranciškaus bėgimas, šlovinimas, malda, Šv. Pranciškaus tranzitas ir kt. Visą informaciją sekite: bernardinuparapija.lt ir parapijos Facebook puslapyje: Vilniaus Bernardinai. Susitikime drauge!


PRANCIŠKONIŠKAS JAUNIMAS KVIEČIA
Pranciškoniškasis jaunimas skambiai pradėjo sezoną, tad laukia kiekvieno jauno žmogaus trečiadieniais nuo 18 val. Šv. Mišiose, o po jų susitikime Bernardinų jaunimo centro rūsyje. Daugiau informacijos: tel. 869141714.