facebook logo

VAIKŲ IR JAUNIMO RENGIMAS PRIIMTI SUTAIKINIMO,
EUCHARISTIJOS (PIRMOSIOS KOMUNIJOS) IR SUTVIRTINIMO SAKRAMENTUS

Elektroninė registracija į užsiėmimus - nuo rugsėjo 16 dienos.
Nuoroda registracijai: https://forms.gle/KjQZjbpYF54LD43T7

ŠV. MIŠIŲ VERTIMAS Į GESTŲ KALBĄ
Mieli parapijiečiai, nuo rugsėjo 13 d., kiekvieną sekmadienį, 13.00 val. Šv. Mišios bus verčiamos į gestų kalbą. Vertėjos Ernesta ir Sabina padės dalyvauti liturgijoje klausos negalią turintiems žmonėms.

BERNARDINŲ KERAMIKOS DIRBTUVĖLĖS
Maloniai kviečiame į keramikos užsiėmimus jaukiose Bernardinų keramikos dirbtuvėlėse, Maironio g. 10
Užsiėmimai vyks ketvirtadieniais atskiromis grupėmis jums patogiu laiku: I gr. 16 – 18 val. , II gr. 18 – 20 val.
Užsiėmimus ves keramikė Eglė Einikytė. Norinčius kviečiame registruotis telefonu +370 615 19738.

KVIEČIAME Į PARODĄ
Maloniai kviečiame į Irenos Jomantienės tapybos parodą „Žolynų sugrįžmas“ Bernardinų bendruomenės centre (Maironio g. 10, Vilnius). Parodą galite aplankyti rugsėjo 5-30 dienomis.

KVIEČIAME KARTU RENGTI PARODAS
Mieli parapijiečiai, Bernardinų bendruomenės centre yra rengiamos fotografijos, tapybos bei kitų vizualiųjų menų parodos. Kviečiame ir jus įsitraukti organizuojant tokias parodas bei eksponuoti savo darbus. Dėl parodų tvarkaraščio ir galimybių prašome kreiptis telefonu +37065074189 (Titas).