bernardinu baznycia altorius

Dėkojame visiems geros valios parapijiečiams, kurie nuolat remia Šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčią savo maldomis, darbais ir aukomis.
Kviečiame mūsų parapijiečius ir kitus geros valios žmones savo sekmadieninę auką pervesti į parapijos sąskaitą. Taip pat dėkojame visiems, kurie lieka kartu maldoje ir vienybėje.

Norėdami paaukoti Bernardinų parapijai, maloniai prašome pervesti aukojamą sumą į šią banko sąskaitą:

VILNIAUS ŠV. PRANCIŠKAUS ASYŽIEČIO PARAPIJA (oficialus pavadinimas)
Maironio g. 10, LT-01124 Vilnius
Įm. kodas 192051599

Atsiskaitomoji sąskaita LT30 7300 0101 3343 9118
Bankas SWEDBANK AB
SWIFT HABALT22

Mokėjimo pavedimo PASKIRTIES laukelyje BŪTINAI įrašykite aukos paskirtį, pvz. „Sekmadieninė auka“

Taip pat galite pervesti aukojamą sumą per PayPal:

INTENCIJOS

Visada galite užsakyti Šv. Mišias savo norima intencija. Kaip tą padaryti? Intenciją galite užsakyti paskambinę į raštinę telefonu 8 616 01 159 arba elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Užsakant šv.  Mišias telefonu arba el. p. auką galima pervesti į vienuolyno sąskaitą:

Šv. Pranciškaus ir Šv. Bernardino vienuolynas

Atsiskaitomoji sąskaita LT85 7044060001543390

Bankas AB SEB bankas

Mokėjimo pavedimo PASKIRTIES laukelyje BŪTINAI įrašykite aukos paskirtį, pvz. „Mišioms kovo 27 už a.a. Praną (9 m.), Adelę (6 m.), D. p. sv. Petraičių gim.“.

Primename, kad visuomet išlieka galimybė jums rūpimu klausimu pasikalbėti su kunigu telefonu ar susisiekti el. paštu. Visi kontaktai nurodyti mūsų interneto svetainėje skiltyje „Raštinė“

Nuoširdžiai jums dėkojame!

Šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) parapijos Pastoracinė ir Ekonominė tarybos