facebook logo

gpm parama

Kviečiame prisidėti prie mūsų bendrų namų – Vilniaus pranciškonų Bernardinų vienuolyno ir parapijos – misijos. Tai galite padaryti paprastu būdu – skirdami dalį gyventojų pajamų mokesčio (GPM) paramai.

 • Norime Jus informuoti, kad dėl mokesčių reformos pasikeitė procentinė paramai skiriamo GPM dalis. Nuo 2020 m. paramos gavėjams bus galima skirti iki 1,2 proc. pajamų mokesčio (anksčiau buvo skiriama 2%)
  Primename, kad paramą šiuo būdu gali skirti tik dirbantys Lietuvos gyventojai.

 • Kaip pervesti 1,2 proc. pajamų mokesčio?
  Paramą galite pervesti užpildę Valstybinės mokesčių inspekcijos prašymo formą FR0512 versija 4:
  centrinio mokesčių administratoriaus nustatyta tvarka – elektroniniu būdu per VMI elektroninio deklaravimo sistemą (EDS);

  Svarbu! Nuo 2020 m. sausio 1 d. prašymus skirti dalį pajamų mokesčio paramai teiksime tik elektroniniu būdu per VMI elektroninio deklaravimo sistemą (EDS).


  Duomenys, reikalingi pildant prašymo formą:
 • Gavėjo tipas (E1 laukelis formoje) – 2
 • Gavėjo identifikacinis numeris (kodas)
 • (E2 laukelis formoje) – 192095229
 • Pastaba: nusprendus pajamų mokesčio dalį skirti paramos gavėjui ilgiau kaip vienerius metus, pildomas E5 laukelis prašymo formoje įrašant paramos laikotarpio pabaigos metus.

Gyventojams, kurie anksčiau pateiktuose prašymuose nurodė norintys paramą skirti toms pačioms organizacijoms ne tik šiais, bet ir kitais metais ar maksimaliam 5 metų laikotarpiui, pateiktų prašymų tikslinti nereikės. Paramai skirtos pajamų mokesčio dalys bus perskaičiuotos automatiškai.

Svarbu!
VMI informuoja, kad atsižvelgiant į susidariusią situaciją dėl COVID-19, gyventojų pajamų mokesčio (GPM) deklaravimo terminas yra nukeliamas: vietoje buvusios gegužės 4 d., šiais metais pajamas deklaruoti ir teikti prašymus skirti pajamų mokesčio dalį reikės iki liepos 1 d.

 

Norėtume būti kartu rūpesčiuose ir džiaugsmuose, pamaldose ir kasdienybėje.
Telaimina Jus Dievas!