facebook logo

gpm parama

Nuoširdžiai dėkojame visiems, praėjusiais metais parėmusiems Vilniaus Bernardinus dalimi savo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM). Mums labai reikia Jūsų palaikymo ir paramos, todėl kviečiame ir šiemet pasinaudoti įstatymo suteikta teise ir dalį sumokėto GPM skirti Vilniaus Bernardinams.


Norime priminti, kad prašymai pervesti pajamų mokesčio dalį teikiami tik e.būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS adresu https://deklaravimas.vmi.lt, pasirinkus skiltį Deklaravimas > Pildyti formą.

 

Daugiau informacijos apie paramos skyrimą skelbiama VMI svetainėje.

Duomenys, reikalingi pildant prašymo formą FR0512:
Gavėjo tipas E1 laukelis – 2
Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) E2 laukelis – 192095229


Prašymą pervesti pajamų mokesčio dalį nuo 2021 m. mokestinio laikotarpio pajamų gyventojai gali pateikti ne vėliau kaip iki š. m. gegužės 1 dienos.