facebook logo

pjd 2019Sausio pabaigoje jaunimas iš viso pasaulio susitiks Panamoje vyksiančiose Pasaulio jaunimo dienose.Tai didžiausias katalikiškas renginys pasaulyje, suburiantis milijonus jaunimo. Kartu tai proga jaunam žmogui sutikti jauną pasaulio Bažnyčią, brolį ir sesę – tikinčius, abejojančius, klausiančius, trokštančius bendrystės, ieškančius gyvenime to, kas labiausiai įprasmina jaunystę.


Suprasdami, jog Jaunimo dienos Panamoje nėra kiekvienam jaunam žmogui pasiekiamos, Lietuvos arkivyskupijų ir vyskupijų jaunimo centrai kviečia pasaulio jaunimo dienas patirti net nekertant Lietuvos sienos.


Jaunimo dienų renginiai Lietuvoje vyks paraleliai su pačiomis Pasaulio jaunimo dienomis Panamoje.

Sausio 26–27 d. PJD renginiai vyks: Raudondvaryje, Šiauliuose, Telšiuose ir Marijampolėje. Renginio metu dalyvių lauks Panamoje tuo metu esančių vysk. Dariaus Trijonio ir vysk. Kęstučio Kėvalo katechezės ir jų naujausi įspūdžiai, maldos vakaras, intensyvi naktinė programa, kurią vainikuos susitikimas teletiltu su popiežiumi Pranciškumi.


Į jaunimo dienas Panamoje vyksta ir mūsų parapijos jaunimo grupelė. Nekantriai lauksime sugrįžtant su liudijimais apie patirtus įspūdžius.