facebook logo

prk 0Sausio 6 dieną, švenčiant Trijų Karalių iškilmę, Vilniaus Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje vyko III pranciškoniško prakartėlių konkurso ,,Pasitik kūdikėlį Jėzų su šv. Pranciškumi” apdovanojimų ceremonija

Į renginį susirinko finalo dalyviai iš Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Marijampolės, Ramygalos, Rietavo, Visagino ir kitų miestų. Paskelbti šeši konkurso laureatai ir pagrindinė laimėtoja.


Pagrindinius prizus pelnė: Neįgaliųjų centras ,,Klaipėdos lakštutė”,Danutė Saukaitienė iš Marijampolės, Šumkauskų šeima iš Vilniaus, Ilona Dolgovienė iš Panevėžio, Augustinas Pilius su tėvais iš Marijampolės.


Konkurso laimėtojais tapo Rasa Žiobakienė, Jokūbas, Kamilė, Laura, Ieva, Liepa ir jų mamos iš Klaipėdos „Ryto rasos“ dailės mokyklėlės.


Sveikiname konkurso laimėtojus! Jūs nuostabūs! Tikimės gausaus dalyvavimo ir kitąmet.

 

prk

 

prk2