facebook logo

Paroda 200Birželio 3 d., sekmadienį, 11.30 val. Bernardinų bendruomenės centre bus atidaryta vektorinės tapybos darbų paroda „AŠ ESU“, skirta Lietuvos Atkūrimo 100-mečiui ir Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti.

 

Parodoje eksponuojami net 32 vaikų su negalia iš Kelmės specialiosios mokyklos ir keturi - bendri, integruoti, darbai tapyti kartu su Kelmės progimnazijos mokiniais. Paroda susilaukė didžiulio visuomenės dėmesio. Dar net ją oficialiai neatidarius jau buvo sulaukta smalsių lankytojų. Atidarymo metu sveikinimo kalbą tarė Vilniaus Šv. Pranciškaus Asyžiečio parapijos klebonas, brolis Evaldas Darulis OFM.

Ekspozicinė erdvė paskendo ne tik vaikų tapytose spalvose, bet ir senovės Indijos sakralinės muzikos garsuose. Visą šventinio atidarymo laiką, tabla grojo Bernardas Janauskas, Bansuri fleita - Adomas Šimkūnas, tanpura - Justina Kaminskaitė.

 

Paroda veiks iki birželio 29 d. Maloniai kviečiame apsilankyti.

 


 

Paroda