facebook logo

rankos pagalba 200pxBernardinuose anksčiau patarnaudavusį Marių Povilą Martinenko, kurį gal daugelis atsimenate iš jo garbanotų ilgų plaukų ir gražių gerų akių, ir jo mamą ištiko didelė nelaimė - Marius bandė pasigaminti fejerverkų, bet mišiniui sprogus, visiškai sudegė butas, Marius apdegė rankas ir veidą.

 

Šiuo metu jis guli Lazdynų ligoninėje, ačiū Dievui, mato ir girdi. Parapijiečiai ir  draugai šeimai jau suaukojo nemažai rūbų ir batų. Tačiau Mariaus mamai Ringailei labai reikia finansinės pagalbos - išvalyti butą nuo degėsių kainuos mažiausiai 1500-2000 eurų, vėliau namus reikės suremontuoti.

 

Baldų ir kitų rakandų žada paaukoti draugai ir Bernardinų parapijiečiai, „Angelo sargo“ akciją surengė Jėzuitų gimnazija, kurioje jis mokėsi ir aktyviai dalyvavo sielovados veikloje, liudijo krikščioniškąjį tikėjimą. Jo gyvenimo istorija yra aprašyta knygelėje „Didieji klausimai jaunimui“.

 

Į pagalbos prašymą jau atsiliepė nemažai mūsų parapijos žmonių, jau suaukota daugiau nei 1000 eurų. Parapijos nariai nutarė atidaryti atskirą sąskaitą Mariaus šeimai paremti.

 

Labai prašome paremti nelaimės ištiktą šeimą. Sąskaitos paramai Nr.:  LT537300010017412057, AB Swedbank, (gavėjas - Ramutė Pakėnienė). Visa gauta parama bus perduota Mariaus šeimai.

Dėkojame geradariams.