facebook logo

Sventiniai pietus stokojantiems

Norime padėkoti visiems mūsų parapijiečiams ir svečiams, kurių gerumo dėka, šeštus metus iš eilės į kalėdines pamaldas bei kartu susėsti prie šventinio stalo sukvietėme stokojančius vilniečius, dažnai neturinčius nei artimųjų, nei namų.

Ačiū už jūsų aukas, kurių surinkome per 1000 eurų – šventę surengėme daugiau nei 130 stokojančių vilniečių. Šiemet ne tik pavyko visus pavaišinti gausiais kalėdiniais pietumis, bet ir suruošėme Kūčių vakarienę, kuria stokojantys vaišinosi pas „Motinos Teresės seseris“.

Taip pat dėkojame visiems, kurie buvo dosnūs maistu ir savo tarnyste – sulaukėme apie 80 savanorių, kurie gamino, grojo, giedojo, patarnavo prie stalų. Tik jūsų gerumo dėka galime sukurti tokią šventę.

Nuoširdžiai dėkojame jums ir būkite palaiminti!

Organizatoriai.