3 Karaliu koplyciaGarbė Jėzui Kristui, mieli parapijiečiai, suprasdami, kokioje sudėtingoje esame situacijoje, noriu jus patikinti, kad mūsų Šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) parapijoje tarnaujantys kunigai remiasi Lietuvos Vyskupų konferencijos sprendimais https://lvk.lcn.lt/naujienos/,394 ir imasi papildomų priemonių mūsų visų saugumui ir korona viruso prevencijai.

Mūsų parapija, kaip žinia, viena gausiausiai lankomų, ne išimtis vaikai ir senyvi žmonės, kuriuos ypač turime saugoti. Todėl atsakingai sakome, kad kol kas visos numatytos Šv. Mišios mūsų bažnyčioje vyks, tačiau visų prašome laikytis kelių taisyklių, apie kurias darsyk priminsime ir rytojaus pamaldose:

- Įėjus į bažnyčią dezinfekuoti rankas

- Prie įėjimo į bažnyčią nešlapinti rankų pašventintame vandenyje

- Stengtis sėsti didesniais tarpais vieniems nuo kitų, jeigu tai įmanoma

- Komuniją priimti į delnus, kaip nurodyta LVK rekomendacijose

- Linkėdami “Ramybės” nesiliesti ir neapsikabinti

- Kalbant “Tėve mūsų” maldą nesilaikyti už rankų

Šv. Mišiose nerekomenduojame lankytis vaikams, vyresnio amžiaus žmonėms, lėtinėmis ligomis sergantiems ar turintiems peršalimo simptomų.

Negalintys atvykti į bažnyčią, Šv. Mišių transliaciją siūlome klausytis per Marijos radiją, žiūrėti per TV ar kitais būdais dalyvauti nuotoliniu būdu.

Tiesioginės transliacijos nuorodos - spausti ČIA.

Šiuo metu mūsų parapijoje stabdome kai kurias veiklas: ALFA kursą, vaikų katechezę, parodas ir kai kuriuos renginius.

Jaunavedžių kursus transliuosime internetu.
Maldos grupės kol kas lieka veikti, tačiau paliekame žmonių sprendimui jose dalyvauti ar ne.

Visos rekomendacijos galioja nuo šiandien, kovo 14 dienos. Pasikeitus aplinkybėms, būtinai reaguosime ir jas atnaujinsime.

Išlikime ramūs šiame sudėtingame laike, saugokimės patys ir padėkime apsaugoti vieni kitus.

Br. Arūnas Peškaitis OFM,

laikinai einantis Šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) parapijos klebono pareigas