facebook logo

Broliu videoSu šv. Kalėdomis jus sveikina Vilniaus Bernardinų pranciškonai drauge su Martynu Levickiu ir Liudu Mikalausku!

Mielieji, šiemet kūdikėlio Jėzaus gimimą švenčiame kitaip, tačiau tai nereiškia blogiau. Šv. Kalėdos yra mumyse, mūsų meilėje artimui, mūsų tikėjime ir viltyje. Ir nesvarbu, kur esame. Jei negalime švęsti kartu, bendruomenėje, bažnyčioje, tikrai galime tai daryti prie kompiuterių. Per nuotolį, bet NE TOLI vienas nuo kito, susiglaudus, kviečiame gilintis į tikėjimo tiesas, melstis ir būti kartu!

 

Šv. Kalėdų laike mūsų broliai pranciškonai YouTube platformoje visus Jus kviečia pasiklausyti pasakojimų apie svarbias krikščioniškas temas bei įdomias istorijas:

 

Jų pasakojimus lydi žinomi atlikėjų Martyno Levickio ir Liudo Mikalausko atliekami kūriniai.

Labai prašome paaukoti auką už visą paskaitų ciklą. Pinigus pervesti galima keliais būdais: https://bernardinuparapija.lt/paaukokite