OFS logoPasauliečių pranciškonų ordinas yra visų pasauliečių pranciškonų brolijų, pasklidusių pasaulyje ir atvirų kiekvienam tikinčiųjų sluoksniui, darni sąjunga. Šiose brolijose broliai ir seserys, Dvasios raginami, siekia tobulos meilės pagal savo, kaip pasauliečių, padėtį, įžadais įsipareigodami šv. Pranciškaus pavyzdžiu gyventi Evangelija ir laikytis Bažnyčios patvirtintos Regulos. (Plg. Reg. 2)

Pasauliečių pranciškonų ordinas skirstomas į įvairių lygmenų brolijas: vietines, regionines, nacionalines ir tarptautines. Kiekviena iš jų yra moralinis asmuo Bažnyčioje. Šios įvairių lygmenų brolijos tarpusavyje derinasi ir jungiasi pagal Regulos ir Konstitucijų normas. (Plg. Reg. 20)

Misija
Skelbti Evangeliją, vedant žmogų į asmeninį santykį su Jėzumi Kristumi, Šv. Pranciškaus pavyzdžiu.

Vizija
Lietuvos pasauliečių pranciškonų ordinas – vieninga, nuolat auganti bendruomenė, kurios mažiausios ląstelės – vietinės brolijos glaudžiai bendradarbiauja savo viduje, tarpusavyje bei su visa Pranciškoniška šeima.

Šios bendruomenės narys suvokia save kaip neatskiriamą viso Ordino dalį ir gyvena pasauliečių pranciškoniškuoju dvasingumu. (Plg. GK 9)

Vilniaus Šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) parapijoje pasauliečiai pranciškonai renkasi kiekvieną trečiadienį po 18val. šv. Mišių ir kiekvienio mėnesio antrąjį šeštadienį 16:00val. parapijos salėje. Informacija tel. + 370 686 21701 Dainius, el.p: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Daugiau apie pasauliečius pranciškonus galite rasti oficialioje svetainėje - http://www.ofs.lt