maldos grupesVilniaus šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčioje veikiančios maldos ir Biblijos skaitymo grupės:

Vyrų maldos grupė

Trečiadieniais po 18 val. šv. Mišių Šv. Mykolo koplyčioje renkasi vyrai kurie dalinasi patirtimi, kartu meldžiasi, atnaujindami Dievo troškimą ir draugystę su Juo.

Moterų maldos grupė

Ši maldos grupė kviečia prisijungti kiekvieną moterį, kuri yra netekėjusi, tačiau visa širdimi ilgisi ir trokšta sutikti tą vienintelį sutuoktinį, su kuriuo galėtų sukurti šeimą pagal Dievą. Burkimės į maldą, dalinkimės savo išgyvenimais, palaikykime viena kitą. O svarbiausia, per maldą atiduokime į Dievo rankas savo moterystę, kad mūsų širdyje vyktų Dievo darbai ir Jis kalbėtų, vestų, stiprintų mūsų ieškojimuose ir supratime ar šeima yra mūsų pašaukimas.

Kiekvieną ketvirtadienį:
18.00 val. Šv. Mišios. Trijų Karalių koplyčioje;
19.00 – 20.30 val. bendra malda, pokalbis / pasidalinimas.

Kiekvieną susitikimą kartu melsimės rožinio malda, pasišvęsime Šv. Mergelės globai.

Šeimų maldos grupė

Antradieniais parapijos salėje, 19 val. šeimos su vaikais susiburia bendrai maldai. Malda pradedama drauge su vaikais, vėliau parapijos salėje lieka žaisti vaikai, prižiūrimi savanorių, o tėveliai meldžiasi gretimoje patalpoje. I-ąjį mėnesio antradienį Trijų karalių koplyčioje 19 val. šeimos susirenka švęsti Eucharistijos.

Dvasinės pagalbos grupė sergantiems onkologine liga

Kiekvieną ketvirtadienį po 18 val. šv. Mišių kviečiame visus, susidūrusius su onkologine liga - sirgusius, sergančius ir jų artimuosius - rinktis į dvasinės pagalbos (maldos) grupę.
Lydimi br. Evaldo Darulio OFM mokomės priimti ir kovoti su šia liga - semtis stiprybės maldoje, dalintis patirtimi ir rūpesčiais, ieškoti atsakymų į rūpimus klausimus.
Pasiteiravimui: Jolita tel. 8 655 40409 (prašom skambinti po 18 val.).

Rožinio maldos grupė

Kiekvieną penktadienį Trijų Karalių koplyčioje, po 18 val. šv. Mišių, susiburia Švč. Mergelės Marijos rožinio maldai. Meldžiamasi už kunigus, pašaukimus, asmeninėmis intencijomis.

Asmenys kontaktams: Onutė Kuodienė, tel. 8 699 05398, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Charizminės maldos grupė

Grupė žmonių susirenka kartu šlovinti Viešpatį, dalytis tikėjimo įžvalgomis, liudyti, melstis užtarimo malda trečiadieniais, po 18 val. šv. Mišių, vienuolyno Pokalbių kambaryje.

Asmenys kontaktams: Dalia Verseckaitė, tel. 8 675 85321, el. p.  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Biblijos skaitymo grupė

Antradieniais 18 val. Šv. Mykolo koplyčioje mintimis ir patirtimi apie tai, kaip atpažįsta Dievo Žodį savo gyvenimuose, tymo grupė. Grupės vadovas br. Arūnas.

Asmenys kontaktams: Laimutė Milašauskienė, tel. 8 686 55533, el. p Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Šv. Rašto skaitovų ir atnašų grupė

Parapijiečių grupė, kuri padeda parengti šv. Mišių liturgiją.

Asmenys kontaktams: Violeta Osteikienė, tel. 8 682 67745, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Maldavimų paruošimo grupė

Parapijiečių grupė, kuri padeda parengti šv. Mišių liturgiją.

Asmuo kontaktams Giedrė Povilaitytė, tel. 8 691 41714, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.