maldos grupesVilniaus šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčioje veikiančios maldos grupės:

Vyrų maldos grupė

Trečiadieniais po 18 val. šv. Mišių Šv. Mykolo koplyčioje renkasi vyrai kurie dalinasi patirtimi, kartu meldžiasi, atnaujindami Dievo troškimą ir draugystę su Juo.

Moterų maldos grupė

Ši maldos grupė kviečia prisijungti kiekvieną moterį, kuri yra netekėjusi, tačiau visa širdimi ilgisi ir trokšta sutikti tą vienintelį sutuoktinį, su kuriuo galėtų sukurti šeimą pagal Dievą. Burkimės į maldą, dalinkimės savo išgyvenimais, palaikykime viena kitą. O svarbiausia, per maldą atiduokime į Dievo rankas savo moterystę, kad mūsų širdyje vyktų Dievo darbai ir Jis kalbėtų, vestų, stiprintų mūsų ieškojimuose ir supratime ar šeima yra mūsų pašaukimas.

Kiekvieną ketvirtadienį:
18.00 val. Šv. Mišios. Trijų Karalių koplyčioje;
19.00 – 20.30 val. bendra malda, pokalbis / pasidalinimas.

Kiekvieną susitikimą kartu melsimės rožinio malda, pasišvęsime Šv. Mergelės globai.

Šeimų maldos grupė

Antradieniais parapijos salėje, 19 val. šeimos su vaikais susiburia bendrai maldai. Malda pradedama drauge su vaikais, vėliau parapijos salėje lieka žaisti vaikai, prižiūrimi savanorių, o tėveliai meldžiasi gretimoje patalpoje. I-ąjį mėnesio antradienį Trijų karalių koplyčioje 19 val. šeimos susirenka švęsti Eucharistijos.

Dvasinės pagalbos grupė sergantiems onkologine liga

Kiekvieną ketvirtadienį po 18 val. šv. Mišių kviečiame visus, susidūrusius su onkologine liga - sirgusius, sergančius ir jų artimuosius - rinktis į dvasinės pagalbos (maldos) grupę.
Lydimi br. Evaldo Darulio OFM mokomės priimti ir kovoti su šia liga - semtis stiprybės maldoje, dalintis patirtimi ir rūpesčiais, ieškoti atsakymų į rūpimus klausimus.
Pasiteiravimui: Jolita tel. 8 655 40409 (prašom skambinti po 18 val.).

Rožinio maldos grupė

Kiekvieną šeštadienį 17:30 val. (prieš 18 val. šv. Mišias)  šv. Mykolo koplyčioje, susiburiame Švč. Mergelės Marijos rožinio maldai. Meldžiamasi už Tėvynę  Lietuvą, Bernardinų bendruomenę, už taiką savo širdyse ir pasaulyje, už pašauktuosius Viešpaties tarnystei, asmeninėmis intencijomis.

Rožinio maldos grupės koordinatorė: Jolanta Gaižauskienė, tel. 8 687 10442, el. p. adresas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Rožinis iš prigimties yra į taiką kreipianti malda, nes jį sudaro Kristaus, taikos Kunigaikščio ir „mūsų sutaikinimo“ kontempliacija... Rožinis yra taikos malda ir dėl jo nešamų artimo meilės vaisių. Tinkamai kalbamas, kaip tikra meditacinė kalba, rožinis, padėdamas susitikti su Kristumi jo slėpiniuose, negali neatskleisti Kristaus veido broliuose, ypač labiausiai kenčiančiuose.

Popiežius Jonas Paulius II, Apaštališkasis laiškas

„Rosarium virginis Mariae“, 2002 m.

Šv. Rašto skaitovų ir atnašų grupė

Parapijiečių grupė, kuri padeda parengti šv. Mišių liturgiją.

Asmenys kontaktams: Violeta Osteikienė, tel. 8 682 67745, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Maldavimų paruošimo grupė

Parapijiečių grupė, kuri padeda parengti šv. Mišių liturgiją.

Asmuo kontaktams Giedrė Povilaitytė, tel. 8 691 41714, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

More information Ok Decline