Ikona1 1Sužadėtinių pasiruošimo Santuokos sakramentui kursai Bernardinų parapijoje vedami pagal Lietuvos šeimos centro parengtą darbo mažose grupėse programą, kursų trukmė – 8 susitikimai

Kursai sužadėtiniams 2019 m. Bernardinų parapijoje vyks:

• Sausio 10 d. - vasario 21 d. (ketvirtadieniais), nuo 18 val.
  • Kovo 2 d. - balandžio 13 d. (šeštadieniais), nuo 10 val.
  • Kovo 7 d. - balandžio 18 d. (ketvirtadieniais), nuo 18 val
  • Balandžio 20 d. - gegužės 25 d. (šeštadieniais), nuo 10 val.
  • Gegužės 2 d. - birželio 13 d. (ketvirtadieniais), nuo 18 val.
  • Gegužės 11 d. - birželio 29 d. (penktadieniais), nuo 18:00 val.

Registracija el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. +370 67646862, Jovita ir Andrius Barisevičiai.

• Kitos grupės - trečiadieniais, nuo 18:00 val.:

Sausio 9 d. - vasario 27 d.
    Kovo 6 d. - balandžio 24 d.
    Gegužės 8 d. - birželio 26 d.
    Liepos 3 d. - rugpjūčio 21 d.

Registracija: el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. +37061512997, Vita ir Saulius Kuliavai.

Registracija į kursus

Registruojantis būtinai nurodykite abiejų sužadėtinių vardus ir pavardes, kontaktinį tel. nr., el. pašto adresą.
Rinkliava už kursus - 60 eurų.

Sužadėtiniai emigrantai, poros, auginančios mažus vaikus, dirbančios pamaininį darbą, gyvenančios skirtinguose miestuose ir pan. dėl rengimosi Santuokos sakramentui kursų gali kreiptis Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu +370 676 46 862.

• Kursai Vilniaus arkivyskupijos šeimos centre: www.vasc.lt

Lankstinuką su visa naudingą informacija galite atsisiųsti čia: Lankstinukai

Jei turite klausimų - rašykite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambinkite tel. +370 676 46 862.

PASIKEITIMAI, APIE KURIUOS BŪTINA ŽINOTI BESIRUOŠIANTIEMS PRIIMTI SANTUOKOS SAKRAMENTĄ:
Nuo sausio 1 d. dėl Santuokos sakramento turės būti kreipiamasi į parapiją likus ne mažiau kaip penki mėnesiai iki jo.

More information Ok Decline