Ikona1 1Sužadėtinių pasiruošimo Santuokos sakramentui kursai Bernardinų parapijoje vedami pagal Lietuvos šeimos centro parengtą darbo mažose grupėse programą, kursų trukmė – 8 susitikimai.

Kursai sužadėtiniams 2018 m. Bernardinų parapijoje vyks:

• Rugsėjo 13 d. - spalio 25 d. (ketvirtadieniais), nuo 18 val.
  • Lapkričio 8 d. - gruodžio 20 d. (ketvirtadieniais), nuo 18 val.

Registracija: el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. +37067646862, Jovita ir Andrius Barisevičiai.

• Gegužės 11 d. - birželio 29 d. (penktadieniais), nuo 18 val.

(!) Renkama grupė kursams birželio 27 d. - rugpjūčio 8 d., trečiadieniais, nuo 18 val.

Registracija: el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. +37061512997, Vita ir Saulius Kuliavai.

Kursai sužadėtiniams 2019 m. Bernardinų parapijoje vyks:

• Sausio 10 d. - vasario 21 d. (ketvirtadieniais), nuo 18 val.
  • Kovo 2 d. - balandžio 13 d. (šeštadieniais), nuo 10 val.
  • Kovo 7 d. - balandžio 18 d. (ketvirtadieniais), nuo 18 val.
  • Balandžio 20 d. - gegužės 25 d. (šeštadieniais), nuo 10 val.
  • Gegužės 2 d. - birželio 13 d. (ketvirtadieniais), nuo 18 val.

Registracija į kursus

Registruojantis būtinai nurodykite abiejų sužadėtinių vardus ir pavardes, kontaktinį tel. nr., el. pašto adresą.
Rinkliava už kursus - 60 eurų.

Sužadėtiniai emigrantai, poros, auginančios mažus vaikus, dirbančios pamaininį darbą, gyvenančios skirtinguose miestuose ir pan. dėl rengimosi Santuokos sakramentui kursų gali kreiptis Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu +370 676 46 862.

• Kursai Vilniaus arkivyskupijos šeimos centre: www.vasc.lt

Lankstinuką su visa naudingą informacija galite atsisiųsti čia: Lankstinukai

Jei turite klausimų - rašykite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambinkite tel. +370 676 46 862.

More information Ok Decline