Ikona1 1Sužadėtinių pasiruošimo Santuokos sakramentui kursai Bernardinų parapijoje vedami pagal Lietuvos šeimos centro parengtą darbo mažose grupėse programą, kursų trukmė – 8 susitikimai.

Kursai sužadėtiniams Bernardinų parapijoje vyksta:

• Sausio 5 d. – vasario 23 d. (ketvirtadieniais) , nuo 18 val., lekt. J. Barisevičienė;

• Sausio 7 d. – vasario 25 d. (šeštadieniais), nuo 10 val., lekt. J. Barisevičienė;

• Sausio 11 d. – kovo 1 d. (trečiadieniais), nuo 18 val., lekt. V. Kuliavienė;

• Kovo 2 d. – balandžio 20 d. (ketvirtadieniais), nuo 18 val., lekt. J. Barisevičienė;

• Kovo 4 d. – balandžio 8 d. (šeštadieniais), nuo 10 val., lekt. J. Barisevičienė;

• Kovo 8 d. – balandžio 26 d. (trečiadieniais), nuo 18 val., lekt. V. Kuliavienė;

• Balandžio 27 d. – birželio 15 d. (ketvirtadieniais), nuo 18 val., lekt. J. Barisevičienė;

• Gegužės 3 d. – birželio 21 d. (trečiadieniais), nuo 18 val., lekt. V. Kuliavienė.

Sužadėtiniai emigrantai, poros, auginančios mažus vaikus, dirbančios pamaininį darbą, gyvenančios skirtinguose miestuose ir pan. dėl rengimosi Santuokos sakramentui kursų gali kreiptis Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu +370 676 46 862.

• Gruodžio 17-18 d. d., 10-17 val. bus vedami intensyvūs rengimosi Santuokos sakramentui kursai emigrantų, gyvenančioms skirtinguose miestuose, auginančioms vaikučius, dirbančioms pamaininį darbą ir pan. poroms. Registruotis galima elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu 8 676 46 862. Kursų rinkliava 80 € porai, auginantiems vaikus - auka pagal galimybes.

• Kursai Vilniaus arkivyskupijos šeimos centre: www.vasc.lt

Registracija į kursus

Sužadėtinių kursai su V. Kuliaviene:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu: +370 615 12 997.

Sužadėtinių kursai su J. Barisevičiene:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu: +370 676 46 862.

Registruojantis būtinai nurodykite abiejų sužadėtinių vardus ir pavardes, kontaktinį tel. nr., el. pašto adresą.
Rinkliava už kursus - 60 eurų.

Lankstinuką su visa naudingą informacija galite atsisiųsti čia: Lankstinukai

Jei turite klausimų - rašykite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambinkite tel. +370 676 46 862.