Gama kursasBernardinų parapijoje baigėsi GAMA kursas „Bažnyčios dogmos. Kas tai? Kodėl jų reikia?“. Per 10 susitikimų stengėmės įsigilinti į šių dogmų esmę, suprasti jų reikalingumą katalikiškame gyvenime, sutvirtinti savo tikėjimą. Susitikome senus draugus, susipažinome su naujais žmonėmis diskutuodami grupelėse.

Konferencijas vedė broliai pranciškonai, kunigai, pasauliečiai.

GAMA kurs dalyvius kviečiame į paskutinį, baigiamąjį GAMA kurso susitikimą, kuris vyks gegužės 23 d. 18.30 val.

Preliminari susitikimo programa:

1. Apibendrinantis kurso priminimas.
2. Dalyvių klausimai, komentarai.
3. Dalyvių liudijimai.
4. Trumpas Bernardinų parapijos veiklų pristatymas.

GAMA kurso dalyvius kviečiame el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. atsiųsti trumpus liudijimus, įžvalgas, mintis, kilusias GAMA kurso ar rekolekcijų metu.

Ačiū, labai jūsų visų laukiame.

Paskaitų temos, grafikas, pranešėjai

1. VASARIO 29 d. Apie Bažnyčios dogmas. Kodėl jos reikalingos? Ką jos mums turi pasakyti? Kun. Arūnas Peškaitis OFM

2. KOVO 7 d. Theotokos – Dievo motina. Teologijos daktaras Valdas Mackela
garso irasai 15  Garso įrašą galite atsisiųsti čia. Klausytis internete galima čia. Paskaitos skaidrės čia.

3. KOVO 14 d. Jėzus yra tikras Dievas ir tikras žmogus. Dvi prigimtys – vienas asmuo. Krikščioniškosios antropologijos magistras Simonas Bendžius

4. KOVO 21 d. Trejybės dogma – vienas Dievas – trys asmenys. Teologijos daktarė Indrė Čiuplinskaitė

5. BALANDŽIO 4 d. Angelai (nuopuolis, prigimtinė nuodėmė). Kun. Evaldas Darulis OFM
garso irasai 15    Garso įrašą galite atsisiųsti čia. Klausytis internete galima čia.

6. BALANDŽIO 11 d. Marijos Nekaltasis prasidėjimas. Antropologė, VU docentė, sociologijos daktarė Irena Eglė Laumenskaitė

7. BALANDŽIO 18 d. Popiežiaus neklystamumas. Kun. Andrius Nenėnas OFM

8. BALANDŽIO 25 d. Skaistyklos dogma. Edukologijos daktaras Aurimas Juozaitis
garso irasai 15   Garso įrašą galite atsisiųsti čia. Klausytis internete galima čia. Paskaitos skaidrės čia.

9. GEGUŽĖS 2 d. Marijos Ėmimas į dangų. S. Benedikta Rollin RA

10. GEGUŽĖS 9 d. Galutiniai dalykai – sielos nemirtingumas, kūnų prisikėlimas ir Paskutinis teismas. VGTU lektorius Romualdas Juknelevičius

BALANDŽIO 22, 23, 24 d. vyko REKOLEKCIJOS TRINAPOLIO REKOLEKCIJŲ NAMUOSE - vedė kun. Arūnas Peškaitis OFM