VAIKŲ TARNYBA ŠV. MIŠIŲ METU
Sekmadieniais, per 10:30 val. rytines Šv. Mišias žodžio liturgijos metu Senojoje zakristijoje veikia vaikų tarnyba, kurią organizuoja Pranciškoniškas jaunimas. Tėveliai kviečiami vaikus nuvesti į senąją zakristiją.

LGBT GRUPELĖS SUSITIKIMAS
Tėvai, turintys LGBT+ vaikus, kviečiami burtis į anoniminę savitarpio pagalbos grupę. Grupės dvasinis palydėtojas - br. Evaldas Darulis OFM. Rašyti el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mieli parapijiečiai,
Maloniai kviečiame įsijungti į mūsų parapijoje šiokiadienių vakarais veikiančias Šv. Rašto skaitymo, Rožinio maldos, Moterų maldos, Vyrų maldos, Šeimų maldos, Charizminę maldos, Biblijos skaitymo ir kitas grupes. Daugiau informacijos rasite specialiai išleistame lankstinuke Misijos prie Vilniaus Bernardinų bei parapijos tinklapyje.

KALĖDAIČIAI
Jau galite įsigyti pašventintų kalėdaičių kūčių stalui.

INFORMACIJA DĖL ŠV. MIŠIŲ VERTIMO Į GESTŲ KALBĄ
Mieli parapijiečiai, nuo rugsėjo 15 d., kiekvieną sekmadienį, 13.00 val. Šv. Mišios bus verčiamos į gestų kalbą. Vertėjos Andželika ir Ernesta padės dalyvauti liturgijoje klausos negalią turintiems žmonėms.

KVIEČIAME KARTU RENGTI PARODAS
Mieli parapijiečiai, Bernardinų bendruomenės centre yra rengiamos fotografijos, tapybos bei kitų vizualiųjų menų parodos. Kviečiame ir jus įsitraukti organizuojant tokias parodas bei eksponuoti savo darbus. Dėl parodų tvarkaraščio ir galimybių prašome kreiptis telefonu +37065074189 (Titas).

BIBLIJOS SKAITYMO VAKARAI
Biblijos skaitymo grupė su br. Arūnu Peškaičiu OFM renkasi antradieniais 18 val. Šv. Mykolo koplyčioje.

SUSITIKIMAS TEMA „KRIKŠČIONYBĖ IR EZOTERIKA“
Gruodžio 14 d. 15.30 val. kviečiame į susitikimą tema "Krikščionybė ir ezoterika". Kalbės kunigas, psichologas ir šiuolaikinio religingumo tyrinėtojas pranciškonas br.Arūnas Peškaitis OFM. Po susitikimo bus galimybė užduoti klausimus. Susitikimas vyks Vilniaus Bernardinų bažnyčioje, Senojo vienuolyno 3 aukšte.