facebook logo facebook logo

KVIEČIAME KARTU RENGTI PARODAS
Mieli parapijiečiai, Bernardinų bendruomenės centre yra rengiamos fotografijos, tapybos bei kitų vizualiųjų menų parodos. Kviečiame ir jus įsitraukti organizuojant tokias parodas bei eksponuoti savo darbus. Dėl parodų tvarkaraščio ir galimybių prašome kreiptis telefonu +370 65074189 (Titas).


LGBT+
Tėvai, turintys LGBT+ vaikus, kviečiami burtis į anoniminę savitarpio pagalbos grupę. Grupės dvasinis palydėtojas - br. Evaldas Darulis OFM. Rašyti el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


SENOS „MAGNIFICAT“ KNYGELĖS
Kiekvieno mėnesio I-ąjį sekmadienį į zakristiją galite sunešti senus „Magnificat“ numerius. Tokiu būdu padėsime taupyti popierių ir prisidėsime prie ekologinės kultūros.


 
PARODA
Bernardinų bendruomenės centre atidaryta Lukiškių tardymo izoliatoriaus - kalėjimo nuteistųjų darbų paroda. Paroda veiks iki spalio 29 dienos. Kviečiame apsilankyti!


VAIKŲ TARNYBA ŠV. MIŠIŲ METU
Sekmadieniais, per 10.30 val. rytines Šv. mišias žodžio liturgijos metu Senojoje zakristijoje veikia vaikų tarnyba, kurią organizuoja Pranciškoniškas jaunimas.


DĖKOJAME
Mieli parapijiečiai, nuoširdžiai dėkojame jums už tarnystę ir pagalbą per š. m. spalio 3 - 8 dienomis vykusius šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) parapijos titulinius atlaidus. Taip pat dėkojame jums už aukas, kurių surinkome 1041,63 Eur.