VAIKŲ TARNYBA ŠV. MIŠIŲ METU
Sekmadieniais, per 10:30 val. rytines Šv. Mišias žodžio liturgijos metu Senojoje zakristijoje veikia vaikų tarnyba, kurią organizuoja Pranciškoniškas jaunimas. Tėveliai kviečiami vaikus nuvesti į senąją zakristiją.

KVIEČIAME KARTU RENGTI PARODAS
Mieli parapijiečiai, Bernardinų bendruomenės centre yra rengiamos fotografijos, tapybos bei kitų vizualiųjų menų parodos. Kviečiame ir jus įsitraukti organizuojant tokias parodas bei eksponuoti savo darbus. Dėl parodų tvarkaraščio ir galimybių prašome kreiptis telefonu +37065074189 (Titas).

VILNIAUS ARKIVYSKUPIJA KVIEČIA Į VASAROS STOVYKLAS
Kviečiame dalyvauti Vilniaus arkivyskupijoje veikiančių bendruomenių, judėjimų ir organizacijų vasaros stovyklose.
Informaciją apie stovyklas rasite internetnėje svetainėje: vilnensis.lt

INFORMACIJA DĖL ŠV. MIŠIŲ VERTIMO Į GESTŲ KALBĄ
Mieli parapijiečiai, norime pranešti, kad sekmadieniais, birželio mėnesį 13.00 val. Šv. Mišios mūsų bažnyčioje nebus verčiamos į gestų kalbą. Apie kitus vasaros mėnesius pranešime vėliau

LGBT GRUPELĖS SUSITIKIMAS
Tėvai, turintys LGBT+ vaikus, kviečiami burtis į anoniminę savitarpio pagalbos grupę. Grupės dvasinis palydėtojas - br. Evaldas Darulis OFM.

BIRŽELINĖS PAMALDOS
Kartu melstis Švč. Jėzaus Širdies litaniją parapijiečius kviečiame birželio mėnesio trečiadieniais po vakarinių šv. Mišių Trijų Karalių koplyčioje ir sekmadieniais 16.40 val., prieš vakarines Šv. Mišias.

Šv. Mišios už BERNARDINAI.LT
Birželio 20 d., ketvirtadienį, 12 val. mūsų bažnyčioje, Trijų Karalių koplyčioje, kun. Arūnas Peškaitis OFM aukos Mišias už „bernardinai.lt“ redakciją.
Kviečiame prisijungti ir drauge melstis už šią pranciškonų misiją bei dienraščio darbuotojus.