ŠVČ. SAKRAMENTO ADORACIJA
Mieli parapijiečiai, nuo gegužės 15 d. iki rugsėjo mėnesio mūsų bažnyčioje Švč. Sakramento adoracijos nebus.

BIRŽELINĖS PAMALDOS
Kartu melstis Švč. Jėzaus Širdies litaniją parapijiečius kviečiame birželio mėnesio šeštadieniais po vakarinių Šv. Mišių.

PAMALDOS BIRŽELIO 25 d.
Beatifikacijos iškilmių proga birželio 25 d. mūsų bažnyčioje. 10.30 ir 13 val. šv. Mišių nebus.

SENOS „MAGNIFICAT“ KNYGELĖS
Kiekvieno mėnesio I-ąjį sekmadienį į zakristiją galite sunešti senus „Magnificat“ numerius. Tokiu būdu padėsime taupyti popierių ir prisidėsime prie ekologinės kultūros.

LGBT+
Tėvai, turintys LGBT+ vaikus, kviečiami burtis į anoniminę savitarpio pagalbos grupę. Grupės dvasinis palydėtojas - br. Evaldas Darulis OFM. Rašyti el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..