facebook logo facebook logo

VAIKŲ TARNYBA ŠV. MIŠIŲ METU
Sekmadieniais, per 10:30 val. rytines Šv. Mišias žodžio liturgijos metu Senojoje zakristijoje veikia vaikų tarnyba, kurią organizuoja Pranciškoniškas jaunimas. Tėveliai kviečiami vaikus nuvesti į senąją zakristiją.


KVIEČIAME KARTU RENGTI PARODAS
Mieli parapijiečiai, Bernardinų bendruomenės centre yra rengiamos fotografijos, tapybos bei kitų vizualiųjų menų parodos. Kviečiame ir jus įsitraukti organizuojant tokias parodas bei eksponuoti savo darbus. Dėl parodų tvarkaraščio ir galimybių prašome kreiptis telefonu +37065074189 (Titas).


KRIZMOS ŠV. MIŠIOS VILNIAUS ARKIKATEDROJE
Didįjį Ketvirtadienį, balandžio 18 d., 10 val. Vilniaus arkikatedroje – Krizmos (Šventųjų aliejų) šv. Mišios.


AUKOS
Balandžio 14 d., Viešpaties kančios (Verbų) Sekmadienį, šv. Mišių metu bus renkamos aukos Vilniaus Šv. Juozapo kunigų seminarijos bei studijuojančių brolių pranciškonų išlaikymui.
Balandžio 19 d., Didįjį Penktadienį, Kristaus kančios pamaldų metu bus renkamos aukos Šventosios Žemės krikščionių misijoms palaikyti.

 
ŠV. MIŠIOS GESTŲ KALBA
Kiekvieną sekmadienį 13:00 val. Šv. Mišios mūsų bažnyčioje bus verčiamos gestų kalbos vertėjo iš Vilniaus apskrities gestų kalbos vertėjų centro. Kviečiame dalyvauti ir šia žinia dalintis.


LGBT GRUPELĖS SUSITIKIMAS
Tėvai, turintys LGBT+ vaikus, kviečiami burtis į anoniminę savitarpio pagalbos grupę. Grupės dvasinis palydėtojas - br. Evaldas Darulis OFM.
Rašyti el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..


KVIEČIAME ŠEIMĄ TARNYSTEI BERNARDINŲ PARAPIJOJE
Kviečiame parapijiečių šeimą tarnystei - telkti jaunas šeimas su vaikučiais bendrai maldai parapijoje, inicijuoti ugdymą, bendravimą.
Galinčius skirti laiko šiai tarnystei kviečiame kreiptis į kleboną br. Evaldą +37061579796 arba parapijietę Laimą Milašauskienę tel. +37068655533, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


KRYŽIAUS KELIO PROCESIJA IŠ VILNIAUS ARKIKATEDROS
Didįjį Penktadienį, balandžio 19 d. 15 val. kviečiame dalyvauti Kryžiaus Kelio procesijoje iš Vilniaus Arkikatedros į Trijų kryžių kalną su Vilniaus arkivyskupijos ganytojais ir tikinčiaisiais. Renkamės Bernardinų bažnyčioje, iš kurios 14.30 val. pajudėsime į Katedrą. Kryžiaus Kelią ves Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas.