facebook logo facebook logo

Pra 1 mm 2019Artėjant šv. Kalėdoms mažesnieji broliai jau ketvirtą kartą skelbia pranciškonišką prakartėlių konkursą „Pasitik kūdikėlį Jėzų su šv. Pranciškumi“. Šeimos, vaikai, mokinių klasės, bendruomenės ir visi kviečiami kurti prakartėles ir iki gruodžio 15 d. užregistruoti jas į konkursą.


„Pasiruošimo šventėms skuba ir dovanų vajus neretai nustelbia pačią šv. Kalėdų esmę, todėl norime paskatinti šeimas, bendradarbius ir bendruomenes padovanoti artimiesiems ir bičiuliams didžiausią dovaną – skirti laiko vienas kitam, – sako konkurso iniciatorius brolis pranciškonas Algirdas Malakauskis. – Prakartėlės kūrimas – tai galimybė pabūti kartu ir drauge apmąstyti Dievo įsikūnijimą bei tapimą trapiu žmogumi.“


Šiemet konkurse naujiena - prakartėlių piešinių sekcija. Čia dalyvauti yra kviečiami vaikai iki 14 metų. Kaip ir prakartėlių sekcijoje, dalyviais gali būti pavieniai asmenys arba asmenų grupės, mokinių klasės, grupės, draugai ir pan.

Registracija internetu: http://bjcentras.lt/369-2/


Laukiame jūsų darbų ir nekantraujame vėl patirti džiaugsmingą švenčių laukimą drauge su jumis!


Daugiau informacijos www.ofm.lt, www.bjcentras.lt

 

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.