facebook logo facebook logo

rekolekcijos 2019 ruduoDar galima registruotis į parapijos rudens rekolekcijas, kurios vyks lapkričio 8-10 d. Trinapolio rekolekcijų namuose. Tema – „Nesiduok pikto nugalimas, bet nugalėk pikta gerumu“ (Rom 12). Kaip atpažinti ir pasipriešinti piktajam kasdieniame gyvenime?. Rekolekcijų tema – „Nesiduok pikto nugalimas, bet nugalėk pikta gerumu“ (Rom 12). Kaip atpažinti ir pasipriešinti piktajam kasdieniame gyvenime?


Rekolekcijoms vadovaus Krekenavos bazilikos rektorius, Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos klebonas, Vadaktėlių bei Upytės parapijų administratorius, VDU KTF ir Kauno kunigų seminarijos dėstytojas, teologijos mokslų daktaras, kunigas GEDIMINAS JANKŪNAS.

Rekolekcijų metu vyks dvasinės konferencijos, dalinsimės savo patirtimis, melsimės, šlovinsime Viešpatį, eisime Vilniaus Kalvarijų Kryžiaus kelią, bus galimybė atlikti išpažintį.

Norintys dalyvauti rekolekcijose iki lapkričio 3 d. kviečiami registruotis anketoje,
adresu https://bit.ly/rekolekcijos2019

 

Dalyvio auka – 55 EUR.
Informacijos taip pat galite kreiptis į Alvydą, tel. +37069837506, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..


Rekolekcijų dienotvarkė bus išsiųsta užsiregistravusiems į rekolekcijas.