br Federico Russo OFM

Pradedame registraciją į 2019 metų Vilniaus Bernardinų parapijos stovyklą tema – „LOBIS MOLINIUOSE INDUOSE“ (2 Kor 4,7). Krikščioniškas liudijimas šių dienų pasaulyje: tarp grožio ir trapumo.

Stovykla vyks birželio 23–30 dienomis. Vedami br. Federico Russo OFM (Italija), aptarsime krikščionio vietą šiuolaikinia- me pasaulyje. Žvelgdami į šventųjų, pranašų, Jėzaus gyvenimus ir remdamiesi Popiežiaus Pranciškaus enciklikomis bei mokymu bandysime pamatyti iš šalies save ir kitus krikščionis.

Taip pat stovykloje paskaitą „Krikščionys: progresas, atsilikimas, ėjimas drauge“ skaitys VU prof. Paulius V. Subačius.

PROGRAMOJE:
Ryto ir vakaro malda, konferencijos, diskusijos grupelėse, kasdienis šv. Mišių šventimas, laikas asmeninei maldai, Adoracijos laikas, kasdien po ke- letą valandų laisvo laiko vasaros pramogoms, įvairi kultūrinė vakaro programa.
Taip pat yra organizuojama pastovyklė jaunimui: 14–18 metų jaunimas gali rinktis stovyklą arba pastovyklę.

Pastovyklėje nakvojama atskiroje nuo pagrindinės stovyklos patalpoje, rengiamos atskiros veiklos su pastovyklės vadovais.

REGISTRACIJA

Registruotis į stovyklą prašome internetu: http://bit.ly/stovykla2019

Į pastovyklę: http://bit.ly/pastovykle2019

Prašoma paaukoti suma už STOVYKLĄ vienam asmeniui (už maitinimą ir patalpų nuomą):

Auka TIKĖJIMAS – įprastinio dydžio auka;
Auka VILTIS – mažesnė auką tiems, kuriems reikia pagalbos, arba moksleiviams ir studentams, kurie dar negali mokėti įprastinės sumos
Auka MEILĖ – didesnė (solidari) auka tiems, kurie nori su meile padėti artimui dalyvauti stovykloje.

TIKĖJIMAS
(įprasta auka)

VILTIS
(mažesnė auka)

MEILĖ
(solidari auka)

Stovykla (nameliuose)

135 €

Stovykla (su savo palapinėmis)

75 €

115 €

Pastabos ir aukojimas: aukos dydis 1 asmeniui. Vaikams iki 5 metų stovykla nemokama.

Maloniai prašom ne vėliau kaip per savaitę nuo savo registracijos pervesti prašomą paaukoti sumą.
Negalinčius iš karto paaukoti visos prašomos sumos, prašom per savaitę nuo savo registracijos paremti parapiją ne mažesne kaip 50 proc. sumos.

Likusią aukos dalį prašome pervesti ne vėliau kaip iki 2019 m. birželio 13 d.

Aukos renkamos į Bernardinų parapijos banko sąskaitą:
VILNIAUS ŠV. PRANCIŠKAUS ASYŽIEČIO PARAPIJA (oficialus pavadinimas)
Maironio g. 10, LT-01124 Vilnius
Įm. kodas 192051599
Atsiskaitomoji sąskaita LT30 7300 0101 3343 9118
Bankas SWEDBANK AB,
į laukelį „Mokėjimo paskirtis“ įrašant AUKA UŽ STOVYKLĄ ir stovyklautojo vardą bei pavardę,

arba aukojamą sumą perduoti Violetai, tel. +370 616 96929 (darbo laiku).

PASTOVYKLĖJE gyvenimo sąlygos kiek asketiškesnės, todėl aukojama suma už pastovyklę mažesnė.

TIKĖJIMAS
(įprasta auka)

VILTIS
(mažesnė auka)

MEILĖ
(solidari auka)

Pastovyklė (14–18 metų jaunimui)

75 €

115 €

Likusią aukos dalį prašom pervesti ne vėliau kaip iki 2019 m. birželio 13 d.

Aukos renkamos į Bernardinų parapijos banko sąskaitą (sąskaitos duomenys pateikti aukščiau), į laukelį „Mokėjimo paskirtis“ įrašant AUKA UŽ PASTOVYKLĘ ir stovyklautojo vardą bei pavardę, arba aukojamą sumą perduoti Violetai, tel. +370 616 96929 (darbo laiku).

• Į pastovyklę vaikus atveža patys tėveliai (globėjai).

Kaip rasti stovyklavietę?
Nuorodą į „Google“ žemėlapį: https://goo.gl/NiER5p
„Toliejos“ poilsio namų GPS koordinatės 55.3011944, 25.5984386.

Maloniai kviečiame planuoti savo vasaros atostogų laiką ir dalyvauti stovykloje!
Kontaktai pasiteiravimui darbo laiku: Violeta, tel. +37061696929, arba el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

PARAMA STOVYKLAI
Dalyvių auka už stovyklą visų išlaidų, deja, nepadengia, todėl stovyklai reikalinga papildoma parama. Ši stovykla tiesiog neįvyktų be jūsų paramos ir supratimo. Galinčius paremti stovyklą papildoma suma, maloniai prašom pervesti auką į nurodytą parapijos sąskaitą, į mokėjimo paskirties laukelį įrašant PARAMA STOVYKLAI.

Nuoširdžiai dėkojame geradariams ir meldžiamės už juos.

Ankstesnių parapijos stovyklų nuotraukos: https://bernardinuparapija.pixieset.com/

Maloniai kviečiame planuoti savo vasaros atostogų laiką ir dalyvauti stovykloje.