facebook logo facebook logo

Gama kursas

Kviečiame į Bernardinų parapijoje organizuojamą GAMA kursą. Kurso metu bus kalbama apie krikščionybės dogmas. Per 11 susitikimų įsigilinsite į šių dogmų esmę, suprasite jų reikalingumą krikščioniškame gyvenime, sutvirtinsite savo tikėjimą, susitiksite senus draugus, susipažinsite su naujais žmonėmis diskutuodami grupelėse.

 

Konferencijas ves broliai pranciškonai, kunigai, pasauliečiai.

Kurso viduryje vyks savaitgalio rekolekcijos, kurias ves dr. Benas Ulevičius.

 

Kurso susitikimai vyks antradieniais, 18:30 val. Pirmasis susitikimas – 2019 m. sausio 29 d., 18:30 val. Bernardinų bažnyčioje.

 

Norinčius dalyvauti GAMA kurse prašom registruotis internetu, adresu: bit.ly/gama2019  arba el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.; tel. +37068883637.

 

Maloniai prašome registruotis interneto svetainėje nurodytu adresu, o tik neturint tam galimybės – nurodytu el. paštu arba telefonu. GAMA kurso vietų skaičius ribotas.

Labai jūsų laukiame!

 

 Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok Decline