CD A BrasieneBernardinų bažnyčios knygynėlyje kviečiame įsigyti buvusios parapijietės Aušros Brasienės šlovinimo giesmių CD albumą „Jėzau, Tu – mūsų gyvenimas“.

Kaune gyvenanti ir Petrašiūnų parapijos vargonininke dirbanti buvusi mūsų parapijietė Aušra Brasienė išleido pirmąjį savo giesmių kompaktinį albumą JĖZAU, TU – MŪSŲ GYVENIMAS.

„Galima sakyti, kad albume – viso mano gyvenimo giesmės, – jos yra sukurtos per 15 pastarųjų metų. Daugelį jų pritaikiau šv. Mišioms dar tada, kai vadovavau Kretingos parapijos jaunimo ansambliui, o kai kurias specialiai sukūriau, kai apsisprendžiau išleisti šį albumą“, – sako Aušra.

Kompaktinėje plokštelėje – iš viso 11 giesmių, kurios pritaikytos šv. Mišioms.

More information Ok Decline