2 proc parama

Dėkojame, kad esate su mumis. Kviečiame prisidėti prie mūsų bendrų namų – Vilniaus pranciškonų Bernardinų vienuolyno ir parapijos – misijos. Tai galite padaryti paprastu būdu – skirdami iki 2 procentų gyventojų pajamų mokesčio.

Kaip pervesti 2 proc. pajamų mokesčio?
Paramą galite pervesti užpildę Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos prašymo formą FR0512 versija 4:

• centrinio mokesčių administratoriaus nustatyta tvarka – elektroniniu būdu per EDS;
  • užpildytą prašymo formą galite įteikti tiesiogiai mokesčių administratoriui;
  • voką su užpildyta prašymo forma galite išsiųsti į VMI Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyrių adresu: Neravų g. 8, 66257 Druskininkai

Prašymo blankus (forma FR0512 v.4) galima gauti apskričių valstybinėse mokesčių inspekcijose arba teritoriniuose jų skyriuose. Taip pat juos rasite mūsų bažnyčioje ant budėtojos stalelio.
Norinčius užpildyti prašymą elektroniniu būdu, tačiau nežinančius kaip tai padaryti, kviečiame registruotis parapijos raštinėje. Su jumis bus susisiekta dėl pagalbos.

Duomenys, reikalingi pildant prašymo formą:
Gavėjo tipas (E1 laukelis formoje) – 2

Gavėjo identifikacinis numeris (kodas)
(E2 laukelis formoje) – 192095229

Prašymas turi būti užpildomas, laikantis tokių reikalavimų:

• turi būti užpildomas juodu arba tamsiai mėlynu rašikliu (rašalu);
  • tekstas turi būti įrašytas didžiosiomis spausdintinėmis raidėmis;
  • raidės ir skaičiai turi būti įrašyti tiksliai į jiems skirtas vietas, nepažeidžiant nurodytų laukų linijų;
  • brūkšneliai tarp raidžių ar skaičių turi būti įrašyti atskiruose langeliuose;
  • kai įrašomas rodiklis turi mažiau ženklų negu atitinkamame laukelyje jam yra skirta vietų, tai tuščios vietos (tušti langeliai) gali būti paliekamos tiek kairėje, tiek dešinėje laukelio pusėse;
  • neužpildomuose laukeliuose neturi būti rašoma jokių brūkšnelių ar kitų simbolių;
  • kompiuteriu užpildytame prašyme turi išlikti originalo formos proporcijos.

Prašymus galite teikti iki š.m. gegužės 1 d.
Pastaba: nusprendus pajamų mokesčio dalį skirti paramos gavėjui ilgiau kaip vienerius metus, pildomas E5 laukelis prašymo formoje įrašant paramos laikotarpio pabaigos metus.

Norėtume būti kartu rūpesčiuose ir džiaugsmuose, pamaldose ir kasdienybėje.
Telaimina Jus Dievas!