Simone di Gesu Frosali OFM

Visus, nespėjusius užsiregistruoti į parapijos stovyklą, kviečiame paskubėti, nes vietų dar yra!

Stovyklos tema - „Maldos mokykla“.

Šių metų parapijos vasaros stovykla vyks birželio 25– liepos 1 dienomis poilsio namuose „Tolieja“, Molėtų rajone, Poviliškio kaime. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad paskaitas stovyklos metu maloniai sutiko skaityti brolis pranciškonas iš Italijos Simone di Gesu Frosali OFM (nuotr.).

Programoje: ryto ir vakaro malda, konferencijos, diskusijos grupelėse, kasdienis šv. Mišių šventimas, laikas asmeninei maldai, Adoracijos laikas, kasdien po keletą valandų laisvo laiko vasaros pramogoms, įvairi kultūrinė vakaro programa.

Šių metų stovykloje maloniai kviečiami dalyvauti ir kurtieji – pagrindinės stovyklos veiklos ir užsiėmimai bus verčiami į lietuvių gestų kalbą. Vertėjas – Andrius Barisevičius.

Taip pat yra organizuojama pastovyklė jaunimui: 14–18 metų jaunimas gali rinktis stovyklą arba pastovyklę. Pastovyklėje nakvojama atskiroje nuo  pagrindinės stovyklos patalpoje, rengiamos atskiros veiklos su pastovyklės vadovais.

Prašoma paaukoti suma už STOVYKLĄ vienam asmeniui (už maitinimą ir patalpų nuomą):

Auka TIKĖJIMAS – įprastinio dydžio auka;
Auka VILTIS – mažesnė auką tiems, kuriems reikia pagalbos, arba moksleiviams ir studentams, kurie dar negali mokėti įprastinės sumos
Auka MEILĖ – didesnė (solidari) auka tiems, kurie nori su meile padėti artimui dalyvauti stovykloje.

TIKĖJIMAS
(įprasta auka)

VILTIS
(mažesnė auka)

MEILĖ
(solidari auka)

Stovykla (nameliuose)

120 €

Stovykla (su savo palapinėmis)

60 €

100 €

Pastabos ir aukojimas: aukos dydis 1 asmeniui. Vaikams iki 5 metų stovykla nemokama.

Maloniai prašom ne vėliau kaip per savaitę nuo savo registracijos pervesti prašomą paaukoti sumą.
Negalinčius iš karto paaukoti visos prašomos sumos, prašom per savaitę nuo savo registracijos paremti parapiją ne mažesne kaip 50 proc. sumos. Likusią aukos dalį prašome pervesti ne vėliau kaip iki 2018 m. birželio 15 d.

Aukos renkamos į Bernardinų parapijos banko sąskaitą:
VILNIAUS ŠV. PRANCIŠKAUS ASYŽIEČIO PARAPIJA (oficialus pavadinimas)
Maironio g. 10, LT-01124 Vilnius
Įm. kodas 192051599
Atsiskaitomoji sąskaita LT30 7300 0101 3343 9118
Bankas SWEDBANK AB,
į laukelį „Mokėjimo paskirtis“ įrašant AUKA UŽ STOVYKLĄ ir stovyklautojo vardą bei pavardę, arba aukojamą sumą perduoti Vidmantei, tel. + 370 66251793 (darbo laiku).

PASTOVYKLĖJE gyvenimo sąlygos kiek asketiškesnės, todėl aukojama suma už pastovyklę mažesnė.

TIKĖJIMAS
(įprasta auka)

VILTIS
(mažesnė auka)

MEILĖ
(solidari auka)

Pastovyklė (14–18 metų jaunimui)

60 €

100 €

Negalinčius iš karto paaukoti visos prašomos sumos, prašom per savaitę nuo savo registracijos paremti parapiją ne mažesne kaip 50 proc. sumos. Likusią aukos dalį prašom pervesti ne vėliau kaip iki 2018 m. birželio 15 d.
Aukos renkamos į Bernardinų parapijos banko sąskaitą (sąskaitos duomenys pateikti aukščiau), į laukelį „Mokėjimo paskirtis“ įrašant AUKA UŽ PASTOVYKLĘ ir stovyklautojo vardą bei pavardę, arba aukojamą sumą perduoti Vidmantei, tel. + 37066251793 (darbo laiku).

• Į pastovyklę vaikus atveža patys tėveliai (globėjai).

Kaip rasti stovyklavietę?
Nuorodą į „Google“ žemėlapį: https://goo.gl/NiER5p
„Toliejos“ poilsio namų GPS koordinatės 55.3011944, 25.5984386.

Maloniai kviečiame planuoti savo vasaros atostogų laiką ir dalyvauti stovykloje!
Kontaktai pasiteiravimui darbo laiku : Vidmantė, tel. + 3706251793, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

PARAMA STOVYKLAI
Dalyvių auka už stovyklą visų išlaidų, deja, nepadengia, todėl stovyklai reikalinga papildoma parama. Ši stovykla tiesiog neįvyktų be papildomos paramos ir supratimo. Galinčius paremti stovyklą papildoma suma, maloniai prašom pervesti auką į nurodytą parapijos sąskaitą, į mokėjimo paskirties laukelį įrašant PARAMA STOVYKLAI.

Nuoširdžiai dėkojame geradariams ir meldžiamės už juos.

Ankstesnių parapijos stovyklų nuotraukos: https://bernardinuparapija.pixieset.com/

More information Ok Decline