facebook logo facebook logo

MMPP1

Kviečia MOTINOS MALDOJE grupės

Taip kalbėjo VIEŠPATS:
„Nustok aimanavusi,
nusišluostyk ašaras,
nes laukia atpildas už tavo vargą, –
tai VIEŠPATIES žodis, –
jie sugrįš iš priešų krašto!
Yra vilties tavo ateičiai, –
tai VIEŠPATIES žodis, –
tavo vaikai sugrįš į savo tėvynę!
(Jeremijo 31, 16-17)

 

MOTINOS MALDOJE - tai maldos grupės moterims, kurios trokšta melstis kartu už savo vaikus ir vaikaičius, bei krikšto vaikus.


Šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) parapijos Motinos maldoje grupės renkasi sekmadieniais 9.45 val. Šv. Mykolo koplyčioje.
Grupės koordinatorė – Laima, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. + 37068655533;


Trečiadieniais 10 val. Pavilnyje, grupės koordinatorė Vita, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. +37061512997.


Bernardinų parapijos Motinos maldoje grupių dvasinis vadovas Br. kun. Evaldas Darulis OFM.


Krikščionišką-ekumeninį judėjimą Motinos maldoje 1995 m. Anglijoje įkūrė dvi katalikės motinos – Veronika Williams su svaine Sandra – po ilgų maldų supratusios, kad šiuo sudėtingu laikotarpiu Viešpats kviečia jas burti motinas maldai į grupeles už savo ir viso pasaulio vaikus.


Kaip vyksta grupių Motinos maldoje susitikimai?
Moterys meldžiasi Šv. Dvasios įkvėptomis ir Veronikos užrašytomis maldomis, skaito Šv. Raštą, gieda šlovinimo giesmes. Maldos užrašytos į delno dydžio knygelę, kuri yra išversta į 40 kalbų. Maldos labai paprastos. Jos žingsnis po žingsnio paruošia moterų širdis svarbiausiai akimirkai – kai motinos ateina prie Nukryžiuotojo Jėzaus. Kiekviena motina užrašo vaikų vardus ant atskirų apskritų lapelių. Apskritimas reiškia motinos meilę, kuri neturi nei pradžios, nei pabaigos. Jei vaikai susituokę, vyras ir žmona surašomi vienoje pusėje. Jei pora turi vaikų, jų vardai atsiduria kitoje lapelio pusėje.


Moterys taip pat yra raginamos „įsisūnyti“ kunigą, kaip dvasios vaiką, ir apgaubti jį savo malda. Taip pat meldžiamasi už Krikšto ir Sutvirtinimo vaikus. Į maldos grupeles atėję vaikai gali melstis už savo motinas.


Besiruošdamos maldai, moterys ant stalo turi padėti kryžių, krepšelį, Bibliją ir žvakę. „Jėzus yra Išganytojas, Šviesa, Gyvasis Žodis. Krepšelis yra Jėzaus rankos. Mama su vardų lapeliu eina prie kryžiaus. Ji su didžiu pasitikėjimu atiduoda savo vaikus į Jėzaus rankas ir išsako Jam savo dėkingumą bei susikaupusius skaudulius. Galima pasimelsti: „Viešpatie, štai mano sūnus, Tu myli jį labiau, negu aš galėčiau jį mylėti. Jis Tau priklauso labiau negu man. Viešpatie, Tu gali jį pakeisti labiau, negu aš galiu. Atiduodu jį į Tavo rankas“, – tokiais ir pan. žodžiais meldžiasi mamos.


Motinos vaikams trokšta visko, kas geriausia. Tačiau Dievas Tėvas danguje geriau žino jų poreikius. Tad mes, motinos, kaskart parodome nuolankią pagarbą, meilę ir pasitikėjimą Dangiškuoju Tėvu, atiduodamos Jam savo vaikus.


Motinos maldoje grupelių susitikimai vyksta bažnyčioje, parapijos namuose ar tiesiog kieno nors namuose.
Po maldos motinos kreipiasi į Dievą, pavesdamos Jam savo vaikus.


Susitikimai yra atviri, juose gali lankytis įvairių krikščioniškų konfesijų atstovės. Saugomas pokalbių konfidencialumas, kadangi vyrauja atvirumo ir pasitikėjimo dvasia.

Susitikimų dalys:
malda į Šventąją Dvasią, kad Ji vadovautų susitikimui;
apsaugos nuo blogio malda;
atleidimo prašymo malda;
malda už protų ir širdžių vienybę;
Dievo šlovinimo malda ir giesmės;
vienybės meldimas su viso pasaulio Motinų maldoje grupėmis;
Šventojo Rašto skaitymas;
padėka Dievui už motinystės dovaną;
malda, skaitoma dedant korteles su vaikų vardais į krepšelį - simbolinius Jėzaus delnus;
pabaigoje dėkojame Dievui, - kartu ir (pagal pageidavimą) kiekviena motina atskirai.

 


Apie judėjimo įkūrėją Veroniką Williams:
http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2014-09-10-judejimo-motinos-maldoje-ikureja-atvyksta-i-lietuva/121708

Apie Motinos maldoje Lietuvoje Marijos radijo laida:

http://www.marijosradijas.lt/transliacijos/101786-2018-01-02-18-15-seimos-zidinys.html

 

 

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.