facebook logo facebook logo

banerisPLK 1Š.m. lapkričio 24–25 d. Vilniuje "Compensa" koncertų salėje vyks pasaulinė lyderystės konferencija. Konferencijos tikslas – ugdyti nesavanaudiškus, sąžiningus ir nuolankius vadovus, turinčius aiškią viziją. Tokio tikėjimo vedami organizatoriai siekia suburti bendraminčius, su kuriais klausydamiesi išskirtinių pranešėjų, galėtume kartu augti ir keisti savo aplinką. Daugiau informacijos: http://www.lyderiams.lt/

Ši DVD konferencija Lietuvoje vyks jau aštuntą kartą. Joje kviečiami dalyvauti visų krikščioniškų bažnyčių vadovai ir jose tarnaujantys žmonės, asmenys, dirbantys visuomeninėje ar verslo erdvėje, žmonės, darantys krikščionišką įtaką visuomenėje ir bendrai visi, kurie nori lavinti vadovavimo dovaną.

Konferencijos svečiai – ministras Linas Kukuraitis, kunigas Ričardas Doveika.

Kaina vienam asmeniui grupėje: 87 ​€ (be pietų - 75​ €).
Kaina balkone: 30​ € (C sektorius)​, 40​ €​ (B sektorius)​,​ ​50​ €​ ​(A sektorius). Pasirinkusiems vietą balkone pietų užsakyti negalima.

Bilietų kiekis ribotas.
​NURODYTOS KAINOS YRA SU ŽENKLIA NUOLAIDA, KAIP BAŽNYČIOS BENDRUOMENEI.


Konferencijoje keletą metų iš eilės dalyvavo gausus būrys parapijiečių.Kviečiame dalyvauti ir šiais metais! PARAPIJOS GRUPEI REZERVUOTAS ATSKIRAS STALIUKAS.

Registracija internetu: https://goo.gl/jSYEcq

Koordinuoja Gitana Buivydienė, tel. +37062026603, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Bilietą perkant asmeniškai, mokėti: gavėjas Gitana Buivydienė, sąskaita LT197044060006183603 AB SEB Banke, mokėjimo paskirtyje nurodant "Už bilietus į PLK".